Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Lęki nocne u 18 latka


Gość vkingg

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, jestem Łukasz i mam 18 lat. Mam problem, który jest uciążliwy. Otóż kiedyś nie zwracałem na to uwagi bo zdarzało się bardzo rzadko (około 3 razy w ciągu dwóch lat) jednak od dwóch miesięcy miałem już cztery takie ataki. Prawie ich nie pamiętam(rodzina mi opowiada co robiłem) ale troche sie martwie bo to uciazliwe. Co może być powodem? czytałem o tym ale z tego co widziałem takie coś zdarza się niemowlakom... Ogólnie każdy taki atak jest spowodowany tym samym - wydaje mi się że wielki pająk po mnie chodzi. Ostatnio waliłem nogami w ściane krzycząc żeby go zrzucić efektem jest spuchnięta boląca noga. Boje sie ze ktorejs nocy wpadnie mi do glowy pomysl zeby pajaka zabic nozem no a wtedy wiadomo zrobie sobie krzywde. Ostatnio nawet pamietam jak mama do mnie mowila a ja nic nie potrafilem zrozumiec co mowila (na drugi dzien powiedziala ze mowila mi zebym sie uspokoil i szedl do lozka) Czym to jest spowodowane? powinienem udać się do psychologa? kładę się spac o tej samej godzinie i spie mniej wiecej po 7 godzin. Myslalem ze moze powodem jest moja psychika, wszystkim sie przejmuje, ciagle sie stresuje i prawdopodobnie mam nerwice (wszystkie objawy sie zgadzaja, ale nie udalem sie z tym do lekarza). a moze powodem jest moje dziecinstwo? moj tata bardzo mnie ponizal i bił, bardzo to przeżywalem

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to istotne i czy to coś dziwnego (może po prostu taki jestem) ale często mam okres w którym jestem szczęśliwy jak nigdy ( zwykle trwa tydzień) czasem umiarkowany a czasem depresyjny który trwa nawet dwa tygodnie ale na chorobę dwubiegunowa mi to nie wygląda bo te okresy są chyba zbyt krótkie?

Odnośnik do komentarza

mama ją uwielbia, często mowi ze kocha ją jak własną córkę, mama wie, że dzięki niej rzuciłem wszystkie używki i jest jej bardzo wdzięczna, tata też ją lubi. A jesli chodzi o moje relacje z rodzicami to z mamą mam najlepsze relacje jakie chyba mogą być, mówie jej wszystko i się rozumiemy, a z tatą to takie srednie, prawie codziennie sie klocimy

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Chyba mi wykasowali pytanie.
Czy masz wewnętrzne refleksje odczucia z coraz dłuższego związku z dziewczyną. Może myśli co później teraz może często spędzasz czas poza domem. Czy w dzieciństwie miałeś podobne sny.

Odnośnik do komentarza

~Psychoaktyw
Chyba mi wykasowali pytanie.
Czy masz wewnętrzne refleksje odczucia z coraz dłuższego związku z dziewczyną. Może myśli co później teraz może często spędzasz czas poza domem. Czy w dzieciństwie miałeś podobne sny.

Jeszcze o nr buta nie pytałeś
Daj sobie spokój z terapią on line bo się ośmieszasz skoro sam nie radzisz sobie ze swoimi lękami i innymi problemami a tu diagnozy chcesz stawiać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...