Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak powiedzieć mojej mamie, że jestem w związku z mężczyzną?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat i na imię Patryk. W zasadzie nw. od czego zacząć od zawsze interesowałem się chłopcami , ale wmawiałem sobie, że to przejściowe ale od roku uświadomiłem sobie , że nic nie czuje do dziewczyn oczywiście nikt o tym nie wie ale nie w tym rzecz. Pod koniec sierpnia moja mama zupełnie przypadkiem wzięła mój telefon i przeczytała wiadomości z innym chłopakiem nie było tam dziwnych wiadomości tylko zwykłe , ale dużo mówiące. Mama wzięła mnie na rozmowę byłem strasznie zestresowany i zawstydzony. Mówiła dlaczego?, co ludzie powiedzą?, za bardzo ciebie rozpieszczałam , życie sobie zrujnujesz , ale najbardziej zabolało mnie to , ze mnie wyrzuci z domu i nie chce mieć takiego syna i muszę się zmienić. Pytała się jak mogę mówić ze jestem homo jeśli nie byłem z dziewczyną ja mówiłem ze mnie w ogóle nie ciągnie do nich. Nie wiedziałem co mówić tłumaczyłem się ze wszyscy maja dziewczyny a ja nie i chce mieć chłopaka. Minęło trochę czasu od tego i nie rozmawiałem z nią na ten temat musiałem obiecać , ze będę mieć dziewczynę. Poznałem chłopaka co prawda ma 18 lat mieszka 20km od mnie spotkałem się z nim było świetnie. Byłem u nie go cała zeszła sobotę mama myślała ze jestem z dziewczyną. W piątek 23 listopada pojechałem do niego na dwie noce mama tez myślała ze z dziewczyna jestem u jej siostry. Najzwyczajniej się zakochałem on tez. Mama się boi ze ta rzekomo dziewczyna zajdzie w ciąże i nie każe mi do ''niej" jeździć dziś mi to powiedziała nie wie ze to chłopak. Nie mam siły jej okłamywać dalej nw. co robić jak jej powiedzieć. Myślałem iść do psychologa razem z nią ale boje się ze zabroni mi się spotykać z nim jak się dowie a ja go strasznie kocham , jest na dodatek w ciąży i nie może się ona denerwować. A i jeszcze jedno czy w wieku 15 lat można legalnie uprawiać seks. Przepraszam ze tak się rozpisałem . Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz skończone 15 lat,to twój dorosły chłopak może mieć poważne problemy prawne, jeśli ktoś oskarży go o utrzymywanie kontaktów seksualnych, z osobą małoletnia.
Twoja rodzina może to zrobić i ma do tego pełne prawo.
Dlatego lepiej będzie dla was obu jeśli powstrzymacie się od sexu. Ogólnie w twoim wieku,jest zbyt wcześnie żeby prowadzić aktywne życie seksualne, czy to hetero czy tym bardziej homoseksualne. Twoja orientacja jeszcze się kształtuje,ale jest duże prawdopodobieństwo,że jednak jesteś gejem. Nie ma w tym twojej winy,ani to nie jest kwestia mody czy wyboru,ale tak czy inaczej powinieneś dac sobie czas,bo przed tobą całe życie i wchodzenie w związki czy też szukanie miłości ,nie jest priorytetem w wieku 15 lat. Chcesz czy nie jesteś zależny od rodziców i długo jeszcze będziesz.
Takie zachwanie tylko przysparza ci problemów w domu i czy warto wpedzac się w kłopoty, bo ty koniecznie musisz kogoś mieć i z kimś być.? Dorosniesz to będziesz decydował o sobie,a teraz pilnuj szkoły i zadbaj o relacje w domu, a na miłość i związki przyjdzie czas. Co za wcześnie to nie zdrowo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...