Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak zawalczyć o swoją partnerkę?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta z która spędziłem razem 5 lat, powiedziała że już nic do mnie nie czuje i poznała nowego w którym się bardzo zauroczyła. Wiem jakie popełniłem błędy, podjąłem walkę o siebie. Jak mam spróbować o nią zawalczyć? Dać sobie na razie spokój czy też walczyć od razu, tak by jej nowa znajomość nie odebrała mi jej na zawsze. Jak z psychologicznego punktu widzenia poradzić sobie z tą sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

5 lat robi swoje , kwestia jest taka czy na pewno chcesz czy kwestia przyzwyczajeń. Do czego napinam jeśli znalazła innego tzn. że jak wróci to podświadomie już nie będzie ta sama osoba tylko fizycznie ale myśli mogą stosować mogą ale nie muszą nasówać pewne natrętne myśli. Ciężko tu znaleźć sensowne rozwiązanie ponieważ nie jesteście po legalizacji gdzie po tym fakcie bywa różnie i ludzie żyją dalej razem. Znalazła innego ? Może ty powinieneś znaleźć inną tylko że nie budowaleś zaplecza ponieważ się nie bałeś a ona tak. Jej wybór padł taki i . Dlaczego ? To można tylko układać teorie spiskowe. Ja jak bym był na twoim miejscu nic bym nie robił starał się wrócić do życia i może spotkał nową partnerkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...