Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problem z tożsamością/płcią


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewczyną jednak odkąd pamiętam myślę i mówię o sobie w formie męskiej. Jako dziecko zawsze chciałam być chłopcem ignorowałam to myśląc, że to normalne u dzieci. Problem zaczął być poważniejszy w gimnazjum gdzie poznałam swoją pierwszą dziewczynę i ona także zaczęła zwracać się do mnie formie męskiej. Od zawsze nie dogadywałam się z chłopakami, ani nie myślałam o nich w sposób partnera życiowego, jestem lesbijką. W liceum nawet próbowałam być z jednym ale nie wyszło. Historia powtórzyła się niedawno i miałam nawet okazję spróbować sexu z którego i tak nic nie wyszło. Od tamtego incydentu znienawidziłam swoje ciało jeszcze bardziej, nie chce wychodzić do ludzi i rozmawiać bo niewygodnie mi będąc kobietą nie mogąc wyglądać tak jak chce. Wiązanie cycków stało się uciążliwe bo miałam duszności od bandaża. Próbowałam być kimś kogo zaakceptują moi rodzice(moja mama wiedziała ze jestem les ale liczyła, że mi przejdzie). Wiem, że to moje życie ale bardzo zależy mi na akceptacji rodziców, mój tata w młodości nadużywał alkoholu a mama była zajęta, rodzeństwem (starsze o 16-17 lat). Jestem całkiem sama a właściwie sam z tym wszystkim straciłem nawet przyjaciół, została mi jedynie moja obecna dziewczyna, która jakoś mnie próbuje wspierać w tym wszystkim jednak to mi już nie wystarcza. Poprzednia Pani psycholog stwierdziła że to przez problemy z przeszłością i nie jest to transseksualizm. Ja natomiast czuje że jest inaczej jest mi tu niewygodnie i brzydzi mnie moje ciało, nie wiem co mam robić i do kogo się z tym zwrócić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...