Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

potrzebuje porady


Gość SmutnyM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje porady co zrobić
Bolesne to dla mnie ale zdradzilem dziewczynę z taką dziewczyna pisałem o niej źle rzeczy chciałem zakończyć to Ale się dziewczyna się dowiedziała.
Płakałem długo Czas przez to dalej jestem z dziewczyna bo twierdzi że mnie wbaczyla Ale co 4 dni wytykuje moje błędy A staram się to naprawić w każdy dzień bardzo ja Kocham ale boli mnie to jak co chwilkę się Pastwi nademna.
Boli mnie serce cały czas jak myślę co jej zrobiłem I próbuje to naprawić Ale nie wiem co zrobić żeby uwierzyła że naprawdę ja kocham I staram się wszystko naprawić. Pomocy

Odnośnik do komentarza

Skoro cierpisz to znaczy że naprawdę żałujesz.W normalnych warunkach nie był bym po twojej stronie Ale ,osoba która ma wyrzuty sumienia i płacze to znaczy że żałuję. Powiec jej co naprawdę do niej czujesz I może się ułoży. Powodzenia SmutnyM

Odnośnik do komentarza

To żałosne co piszesz. Przespałeś się chociaż z tamtą dziewczyną? Czy tylko 'źle z nią pisałeś o swojej dziewczynie'? Jak chciałeś zakończyć tą relację w której jesteś, to czemu jej po męsku nie zakończysz? Ta relacja Cię nie satysfakcjonuje, bo chcesz ją skończyć i bardzo dobrze że to wiesz. Dziewczyna twierdzi, że Ci wybaczyła, lecz pastwi się nad Tobą, a Ty twierdzisz, że bardzo ją kochasz i się wypłakujesz. Poproszę o papierową torebkę...
No ale zanim człowiek dojrzeje uczuciowo, to przechodzi przez takie stadium larwalne. Moim zdaniem obydwoje dojrzewacie do miłości, lecz ani Ty ani Twoja dziewczyna za bardzo jeszcze nie wiecie co to takiego.
Zakończ tą relację. Przestań już się 'starać' bo w efekcie dajesz swojej dziewczynie pretekst do niekończącego karmienia się poczuciem moralnej wyższości nad Tobą a sam pełzasz w jakimś oślizgłym poczuciu winy. A gdzie radość i pasja? Lepiej być samemu i mieć spokój niż się tak babrać. Chocholi taniec i strata czasu. Szkoda Waszej życiowej energii. Gdzie Twoja godność?

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli naprawdę byś ją kochał, to byś nie pisał z inną jakiś złych rzeczy. Zgadzam się w 100% z osobą, która napisała tu: "Ktoś, kto naprawdę kocha nie zdradza i nie obrabia tyłka swojej partnerce do innej baby".
Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego, co może teraz czuć Twoja dziewczyna i szczerze jej współczuję. Ewidentnie zakochała się w niedojrzałej osobie.
Weź się w garść i podejmij wybór. Nie zajmuj dziewczynie czasu, niech ułoży sobie życie z kimś, kto ją pokocha naprawdę...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...