Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy posłuchac rady seksuologa?


Gość coraline27

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem młodą kobietą- lat 27, udałam się do seksuologa, ponieważ od 6 lat mam awersję do związku po porzuceniu przez narzeczonego, mam potrzeby seksualne, ale ich nie realizuję z nikim. Seksuolog mi poradził, bym właśnie zaczęła realizowac swoje potrzeby seksualne- czyli umawiała się na seks niezobowiązujacy. No i tu pojawia się problem, ponieważ ja nie potrafię się przełamać do seksu bez miłości- czyli po prostu brzydziłabym się dotknąc obcego sobie męzczyznę. Z seksem nie miałam problemu kiedyś w związku, ale kochałam wtedy narzeczonego. Czy mimo mojej niechęci posłuchać seksuologa przemóc się i np. przez internet umówić się z kims chętnym na seks? Co radzicie, bo jestem w rozsypce po prostu!

Odnośnik do komentarza

Tak, wiem, co to masturbacja, ale seksuolog uznał, że dorosły człowiek powinien prowadzić życie seksualne- stąd ta rada dla mnie. Nie uważam, ze seks przygodny to zło, nie o moralną stronę tu chodzi, a po prostu o to, ze nie czuję pociągu do obcej osoby, a raczej obrzydza mnie myśl o tym, ze miałabym obcego emocjonalnie męzczyznę dotknąć. Nigdy nie czułam pociagu seksualnego do kogoś, kogo choć odrobinkę bym nie kochała.

Odnośnik do komentarza

Ta rada u Ciebie nie ma zastosowania, bowiem jak wynika z Twojego postu to Ty szukasz miłości a nie seksu dla sportu. Zatem nie zaczynaj od d. strony, zwłaszcza pod jakąkolwiek presją. Jak za starych dobrych czasów najpierw poznaj kogoś z kim będziesz nadawać na tych samych falach, zacznij z nim chodzić jeśli będzie między Wami chemia i dopiero wtedy, kiedy ustalicie jakie są Wasze wspólne oczekiwania, o ile będą zgodne, pozwólcie sobie na czerpanie radości z miłości erotycznej. Żyjemy w czasach wielkiej młocki, wykorzystywania się nawzajem i odwrotu od relacyjności. Świat schodzi na psy, dlatego tym bardziej trzeba być uważnym i nie ulegać poronionym trendom obyczajowym. Nie przykładaj do tego nawet ręki.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...