Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Lek dziwne uczucie ciepło zimno miękkie nogi!


Gość Mozurg

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim

Szukam rady jak mogę sobie poradzić z pewna przypadłością która zaczęła się jakiś miesiąc temu.

Zaczęło się niewinnie od dziwnego uczucia na głowie jakby ściągniętej skóry nie wiem jak to opisać dokładnie ucisk coś w tym rodzaju od czasu do czasu.
Te dolegliwości są już coraz zadziej ale przerodziło się to w dość poważne stany lękowe opisze co dokładnie.
Zacznę od jazdy samochodem ogólnie lubię ciągnie mnie do tego nie to ze nie chce ale jak wyjeżdżam na główna ulice to zaczyna mi się coś dziać strach chyba dziwny skurcz czoła leki przez samochodami jadącymi z tylu to samo zaczęło się dziać na mniej ruchliwych drogach jeśli jedzie samochód z przeciwka to jest umiarkowanie ook jeśli za mną to koniec świata muszę przystanąć poczekać aż mnie wyprzedzi.

Następna dziwna sprawa jest chodzenie po supermarketach normalnie jak jestem w domu jest ok ale jak wejdę do dużego pomieszczenia to mnie trafia głowa strach jakiś nogi miękkie szok wrażenie jakbym miał zaraz upaść na ziemie porostu strach chodzić ostatnio nawet wchodziłem po schodach z dziurami to mi się aż zakręciło w głowie mam tak od gdzieś miesiąca.

Ostatni przypadek jaki chciałbym opisać to rozmowa kwalifikacyjna jaka odbyłem niedawno. Nie bylem wystraszony idąc na nią ani zdenerwowany wszystko w normie dopiero jak wszedłem po schodach to się zaczęło kręciło mi się trochę w głowie potem na samej rozmowie po 20min myślałem ze upadnę kręciło mi się w głowie robiło dziwnie w klatce piersiowej miękkie nogi skurcz czoła dosłownie wszystko.

Proszę o pomoc jak sobie z tym radzić mimo dolegliwości próbować to przełamać czy może lekarz tylko pomoże co robić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...