Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co zrobić, aby odzyskać partnera?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mój problem polega na tym ze popsułam związek.Znamy się bardzo długo.W związku byliśmy przez całe lato. Byłoby perfekcyjnie gdyby noe to ze mam epizod depresyjny który ciągnie się już długo, mimo hospitalizacji. Chdzilam do psychologa ,psychoterapeuty i psychiatry ,zrobiłam wszystko co w mojej mocy.Kazdy moj związek kończył się przez "humory" oprócz jednego związku.Bralam leki ale tez przestałam.Od kilku dni znowu biore.Partner zostawił mnie po tym jak złamałam obietnice ze będę nad tym panowała.W chwilach wściekłości mówiłam wszystko co przyniesie mi ślina na język ,nie obrażając nikogo.Potrafilam ciągnąć jeden temat przez wiele godzin ,temat który nie istniał.Jest to już kolejna osoba ktora nie chce być w związku mimo uczuć ,czyli coś w stylu serce mówi żeby być a rozum ze nie .Jego zdrowie tez na tym cierpi.Z czasem na pewno się spotkamy chociaż na chwile ,na pewno on nie podejmie inicjatywy i Jego złość sięgnęła zenitu skoro tego samego dnia w którym zerwał jeszcze rano mimo moich zarzutów i humorów chciał ze mną być. Po prostu już nie dał rady.Spotkalimsy się i rozstał się ze mną i potrzebuje czasu na to żeby ta relacja była przyjacielska.Co mogę zrobić żeby odzyskać ta wspaniała osobę?dac mu czas ?sprawa bardzo świeża

Odnośnik do komentarza

Chyba nic nie możesz zrobić. Nigdy juz nic nie można zrobić jesli druga osoba z nami nie chce już być. Ani Ty nie jestes z nim na jego życzenie ani on nie może być z Tobą na Twoje życzenia. Ludzie w dzisiejszych czasach wiązą się ze sobą, bo sami tego chcą, bo się angażują w związek, bo ten związek zaspokaja ich ciekawośc, bo ich rozwiją,bo chcą być kochani i chcą kochać.

Chlopak widac ocenił, ze ten związek nie daje juz mu skrzydeł i uczciwie Ci o tym powiedział. Podziękuj losowi, ze choć na jakis czas miałas możliwośc przebywania ze wspaniala osobą. Przyjmij do wiadomości, ze jestes zdolna zainteresowac sobą taką fajn a osobę a to oznacza, ze jak już przebolejesz, ze Wasz związek się skończyl to jeszcze będziesz mogla z czasem poznac równie fajnego chlopaka.

Jesli jest coś w Twoim sposobie bycia, co od Ciebie odstrasza inne osoby to po prostu trzeba nad tym panowac. I po to chodzisz do mądrych terapeutów aby z nimi jakoś te trudne Twoje zachowania pomogli Ci jakoś uśmierzyć, nie wywlekac ich- rozumiem, ze i Ciebie męczy taki długi występ na nieistniejący tak w zasadzie temat. Zastanów się dlaczego tak robisz. Jestes glodna uwagi drugiego człowieka i testujesz jego wytrzymałosc na Twoje dluuugie gadanie. Potrzebny Ci element zaskoczenia w towarzystwie- wywlekasz nieistniejący problem i patrzysz jak zaskoczona osoba do tego podchodzi? Sama sobie wydajesz się nudna i myslisz jak tu znajomośc uatrakcyjnić? Ciebie w dzieciństwie ktoś katowal dlugimi wywodami o niczym i teraz musisz te dawne żale na kimś wyładować i uważasz, ze kolega czy koleżanka tego nie zniosą, ale juz sympatia mogłaby?

Jest jakis powód Twojego dziwnego zachowania. Jak sama w sobie uczciwie nie odkryjesz z czym to się je, o co Ci wtedy chodzi ,to pewnie nie zwalczysz tego tak łatwo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...