Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Niepokojący problem.


Gość MateuszL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat.Od 5 dni mam pewien uciążliwy problem. Otóż lubię oglądać filmy, seriale i po każdym z nich, sprawdzam obsadę, kto grał czyją rolę. Obserwując, trafiłem na 17 letniego, sławnego aktora z ameryki, który bardzo namieszał mi w głowie. Nie ukrywam, że jest on przystojny. Bardzo zacząłem się interesować dosłownie wszystkim na jego temat, np. wzrost, waga, zainteresowania. Od tamtej pory nie mogę przestać o nim myśleć, nie mogę się na niczym skupić, czuję się, jak bym się w nim zakochał. Często oglądam jego zdjęcia, filmiki na np. instagramie, ponieważ nie daje mi to spokoju. Prawie cały czas rozmyślam co on teraz robi, co będzie robił za x lat. Martwi mnie to, ponieważ to moje zachowanie jest bardzo podobne do zakochania (w dziewczynie), które przeżyłem rok temu. Nie jestem gejem, a przynajmniej nie chcę nim być. Jeżeli na zdjęciu/filmiku widzę go z jakąś dziewczyną, czuję zazdrość, ból, jak by mnie zdradzał (dokładnie takie uczucie). Dzisiejszej nocy miałem sen, w którym się z nim spotykałem (pocałunki itp.) We śnie, nie widziałem w tym nic złego. Podczas dnia, jestem trochę przytłumiony, czasem smutny i jak wspominałem, nie potrafię się w ogóle skupić. Nie potrafię się też wtedy docenić. Czuję czasem zazdrość. Staram się znaleźć rzeczy, w których mogę być lepszy od niego, ale takich nie potrafię znaleźć. Jest to uciążliwe, myśląc o nim cały dzień, nie skupiając się na niczym innym. Nigdy czegoś takiego nie przeżywałem. Boję się pomyśleć, że zakochałem się w chłopaku. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...