Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

prezent urodzinowy ?


Gość nicola24

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż za kilka tygodni kończy 40 lat . Dodam , że jest ode mnie dużo starszy , bo ja mam 24 lata a małżeństwem jesteśmy od dwóch lat . Kilka dni temu zapytałam go, co chciałby dostać ode mnie na urodziny . Powiedział, że chciałby seks w trójkącie , znaczy się on ze mną i jeszcze jednym mężczyzną . Myślałam , że żartuje ale to nie był żart . Kilka razy już do tego wracał . Stwierdził, że od bardzo dawna ma taką fantazję . Powiedział też , że nie chce żdnego prezentu materialnego , bo to by było tak, jakby go sobie sam kupił . Faktycznie tak jest, że ja nie pracuję i nie mam swoich pieniędzy , znaczy się , jestem na utrzymaniu męża. Muszę dodać , że dla mojego męza sfera seksualna jest bardzo istotna . Wiele razy nakłonił mnie już do realizowania swoich fantazji ale realizacja jego obecnego życzenia jest dla trudna do zaakceptowania . W dodatku maż chciałby, aby tym drugim był jego kolega z pracy , z którym się przyjaźni . On często u nas bywa i jest też moim znajomym i przyjacielem . Jak sobie pomyslę, że miałabym uprawiać seks z mężem i naszym przyjacielem, to już na samą myśl czuję jak się wstydzę ale ten pomysł trochu mnie jednak podnieca . Jak oceniacie ?Czy jak się zgodzę, to będę beznadziejna ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...