Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

ogromna nieśmiałość i brak pewności siebie


Gość jakiś

Rekomendowane odpowiedzi

witam,
nie wiem już co robić, jestem osobą nieśmiałą i z niską samooceną, brakiem pewności siebie. Juz mam tego dość, przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu, nie mam dziewczyny, rozpoczynam po raz kolejny pierwszy rok studiów, jestem uważany za nieudacznika życiowego i rodzina się ze mnie śmieje. Rodzice też pewnie tak uważają, choć chyba mnie wspierają. Co do dziewczyn, to uważam, że jestem za brzydki aby jakąkolwiek mieć, nie potrafię zagadać a jak przechodzę na chodniku obok dziewczyny, to uciekam wzrokiem i mrużę oczy. To wygląda bardzo słabo zapewne a dziewczyny potrafią to wyczuć, przez co jestem skreślony przez nie. Co do studiów, to przez brak pewności siebie i brak wiary w siebie nie zdałem, załamałem się ale postanowiłem wystartowac jeszcze raz, pewnie i tak mi się nie uda. Tutaj rodzina mnie wyśmiała, że jestem za głupi na studia, to mnie też dobiło. Dodam, że mam 20 lat, za niedługo 21, w moim wieku ludzie kończą studia i już pracują, a ja?? nieudacznik życiowy i tyle. Zastanawiałem się nad psychologiem, ale on nie pomoże, bo jak można przez gadkę pomóc, nie mam już sił...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...