Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak mam patrzeć ludziom w oczy jak wszyscy myślą żem brzydka??


Gość Aanao

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ? No właśnie drodzy forumowicze jak? Kiedy tak cholernie brak Ci pewności siebie a brat dodatkowo Ci je zabiera... Przyklad. Jestem w łazience myje zęby a brat do mnie ,'' wypad z łazienki bo nie mogę patrzeć na Twój ryj'' , "Ale jestes cliwa" przy śniadaniu patrzy na mnie i wyśmiewa mój wygląd, często patrząc na mnie daje do zrozumienia że jestem brzydka... Kiedyś miał problem z bardzo dużym trądzikiem kiedy go wyleczył mam wrażenie że zaczął przesadnie dbać o pielęgnację jakieś drogie kremy, płyny mineralne,czasem pytal mnie czy jest czerwony na twarzy? Gdy zaczął obrażać mój wygląd powiedziałam mu coś w stylu żeby zobaczyl na swój dziurawy ryj a potem prowokował i miałam wrażenie że chciał usłyszeć więcej szczegółów odnośnie jego twarzy .. Takie słowa sprawiają ból i uwierzcie,że jak w ciągu dnia słyszę że Jestem brzydka,cliwa,bleee... To tracę pewność siebie...Do tego stopnia że unikam kontaktu wzrokowego z facetami bo boje się usłyszeć tego samego...Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza

~Pierwszy raz slysze
Piereszy raz widze takie sformulowanie "cliwa".

Brat daje mi do zrozumienia że lepiej abym nie patrzyła ludziom w oczy bo jestem brzydka i mówi coś w stylu ''schowaj ten ryj bo aż mnie w oczy szczypie jak patrzę na Ciebie" i ja to biorę do siebie i jest mi przykro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...