Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży przez petting


Gość BigBee

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad dwa miesiące temu uprawiałam petting z moim chłopakiem. Czy mogę być w ciąży jeżeli po upływie ok. 12 i 5 godzin dłoń, na której było nasienie miała kontakt z drogami rodnymi ? Między tym wykonywałam zwykłe czynności takie ja sen, wizyta u lekarza czy mycie dłonie (może nie bardzo dokładne ale jednak). Na wszelki wypadek kilka dni temu wykonałam test ciążowy, płytkowy Bobo-test i wyszedł on negatywny, jednak odczuwam bóle brzucha, często korzystam z toalety i mam wrażenie, że mój brzuch, w okolicach pępka i poniżej, trochę się powiększył. Oczywiście mam podejrzenia, że objawy te mogą mieś z wiązek z moimi problemami żołądkowymi, jednak nie jestem pewna i wolałabym zasięgnąć rady. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Tak miałam już 2 razy. Obecnie czekam na 3 okres. Tylko słyszałam, że czasami do 4 miesiąca występuje okres.
A co do tego testu. Myślę, że test jest zawsze prawdziwy, nieważne kiedy się go zrobi. moja siostra robiła w 2 miesiącu dopiero i wyszło jej, że jest.

Odnośnik do komentarza

ale do 4 miesiaca mialabys na pewno objawy ciazy i bylabys pewna ze w niej jestes a co do testow, to moze sie zdarzylo ze wyszedl pozytywny ale w praktyce po 2 miesiacach test nie jest wiarygodny, poniewaz test płytkowy robi się po kilku dniach od daty zapłodnienia, wtedy poziom tych wszystkich hormonow nie hormow jest podwyzszony bo cos sie dzieje w organizmie potem sie reguluje, dlatego moze byc falszywy wynik

Odnośnik do komentarza
Gość soscared.

Witam, mam 16 lat. Wraz z chłopakiem uprawialiśmy petting, po czym on zaczął pocierać swoim penisem o moją łechtaczke i pochwe, nie doszło jednak do wytrysku, lecz pojawił sie preejakulat. Z moich obliczeń nie były to dni płodne, jednak nigdy nie można być w 100% pewnym. Następnego dnia zauważyłam minimalne plamienie z pochwy. Czy to oznacza, że mogę być w ciąży? Dodam, że zbliża się mój okres.

Odnośnik do komentarza
Gość ka...96

Witam, Mam 17 lat i od ok.2 miesięcy zaczęłam uprawiać z moim chłopakiem peeting. Ostatnią miesiączkę miałam 5.04.2013r a mój cykl trwa 30-31 dni. Przez cztery dni (licząc od środy 24.04.2013) zauważyłam żółtą wydzielinę, bez zapachu. Nie wystąpiło również u mnie żadne pieczenie ani nic podobnego. Po ostatnim stosunku 2.05.2013 zauważyłam krwawienie, które ustało po kilku godzinach.

Odnośnik do komentarza
Gość ko...25

Witam uprawiałem z swoją dziewczyną petting.Zdecydowaliśmy się na włożenie penisa do pochwy bez zabezpieczenia na zaledwie chwilę i tylko trochę.Przed tym pojawił mi się ten płyn wytarłem go.Nwm czy przez to moja dziewczyna może zajść w ciążę?Po wyjęciu penis był suchy.Jakie są szanse na zajście w ciąże ?Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...