Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak zmierzyć się z własnymi myślami?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu borykałem się z problemami psychicznymi. Niska samoocena brał chęci siły energi. Widziałem wszystko w czarnych kolorach. Udałem się do specjalisty który przepisał mi xanax. Pomogło chwilowo i zrezygnowałem z tego. Przez 3 miesiące prowadziłem batalie z własnymi siłami i z zaciśniętymi zębami walczyłem z „demonem” w mojej głowie. W tym momencie idealnie tez nie jest ale czuje często miłe mrowienie na głowie i uczucie lekkości w mostku a mnie przepełnia szczęście. Podchodzę do tego uczucia bardzo ostrożnie przez wcześniejsze problemy a czuje się tak bardzo często. Coś jak orgazm ciała,duszy. W mojej głowie zaczęły się rodzic teraz inne myśli. Czuje się jakbym był bogiem, moja wartość jest nieskończona czuje się idealny. Widzę w lustrze jak bardzo jestem przystojny. Nie pozwalam nikomu sobie nic narzucić, kiedy muszę się z czymś zmierzyć to robię. Nie wychodzę z kłótni jako przegrany a do ludzi o miłym usposobieniu podchodzę z uśmiechem i cieszę się razem z nimi. Wszystko wyglada jakby było dobrze ale trudno mi się poddać temu po wcześniejszych problemach. Meczy mnie myśl, czuje się jakbym miał wybór czy zacząć żyć i dać się temu wszystkimu ponieść, boje się gdzie mnie to zaprowadzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...