Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak porozumieć się z partnerem?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w związku od 1,5 roku. Oboje jesteśmy po rozwodzie, obecnie mieszkamy u swoich rodziców i mamy dziec z poprzednich związków - córka partnera mieszka z matką. Obecnie remontuje mieszkanie w którym zamieszkamy jednak remont jeszcze potrwa do końca roku. Do tej pory staraliśmy się raz na kwartał wyjechać na romantyczny weekend ale ostatnio mój partner ciągle ma wymówki. Nawet wakacje nie wypalimy ponieważ musiał dokończyć zlecenia- ma firmę jednoosobową. Próbowałam z zaskoczenia porwać go na taki weekend ale zawsze jest coś...dużo pracy lub że umówił się z córką (18l). Ich kontakt to spotkania 2 razy w miesiącu, gdyż ona już powoli ma swoje życie a on sporo pracuje. Nigdy zresztą nie stawałam pomiędzy nimi. Ostatnio znów zaproponowałam weekend to gdy zaczął mówić o pracy ostro zareagowałam – obiecał ze postara. Dwa dni później dowiedziałam się, że jego córka wraca z wycieczki i obiecał że ją odbierze z dworca.... Oczywiście nigdzie nie pojechaliśmy. Co ja mam robić? Wie, że jestem zła bo zawsze mówię mu co czuję. Sporo rozmawiamy ze sobą i pomiędzy nami wszystko dobrze się układa ale nie wiem jak już do niego trafić w tym temacie. On czeka aż mi przejdzie a ja nie wiem jak już się zachowywać bo przecież ciche dni to też nie rozwiązanie. Brakuje mi bliskości która przez niemieszkanie razem jest ograniczona. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...