Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego przyciągam do siebie same biedne i głupsze osoby?


Gość Kristina0000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kristina0000

Żeby nikt mnie źle nie zrozumiał. Zazwyczaj przyjaźnią się osoby do siebie podobne i nie ma wtedy niedopasowań. Ja nie potrafię się dogadać z nikim. Nie ukrywam, że mam dużo pieniedzy, na które sama zapracowałam. Doświadczyłam rowniez w życiu biedy, wiec nie jestem bogatą damulką, która nic nie docenia, ale wśród moich znajomych są osoby "uboższe", które na każdym kroku mi zazdroszczą i coś wytykają. Przykładowo jeśli widzą, że mam coś nowego to pojawiają sie negatywne komentarze typu, ze wylądam jak szmata, albo jak psikne się jakąś perfumą droższą to, że nie mam na co wydawać pieniędzy. Kiedy byłam młodsza i zostałyśmy same z mamą to obiecałam sobie, że nigdy w życiu więcej tego nie doświadcze i udało mi się skonczyć studia, zalozyc wlasną firme. osiągnąć to co chciałam, żebym mogła zapewnić coś mojej rodzinie i sobie. Zyje mi się dobrze, ale chyba zostało mi coś z dzieciństwa kiedy byłam biedna. Jestem niepewna siebie względem osób o podobnym statusie finansowym, natomiast osoby biedniejsze lgną do mnie i nie ma to dla mnie znaczenia jesli ktoś jest dobrym człowiekiem, ale mam dośc słuchania komentarzy jaka to nie jestem, bo nikt nie wie co miałam kiedyś.Ja nikogo nie oceniam, ale mam wrażenie, że ciągle oceniają mnie. Wiem, ze gdybym zadawała się z ludźmi podobnymi to może byłoby inaczej, bo nie byłoby zazdrości i zawiści. Czuje się troche jak wyrzutek, bo oprócz pracy i domu nie mam nikogo, z narzeczonym się rozstalam. Mam wrażenie, ze naprawdę nikt mnie nie rozumie, nie zna mojego poczucia humoru, nie rozumie tego jaka jestem. Otaczam się róznymi osobami i widze jak potrafią sobie zjednać ludzi i wszyscy do nich lgną, a ja przyciągam tylko osoby nieszczęśliwe i z problemami. Takich troche typowych polaków, którzy nic nie robią i narzekają. Nie rozumiem zupełnie czemu tak jest, a w koncu chciałabym odpocząć od tej zawiści i zazdrości. Od razu też zaznacze, że nie jest tak, że ja się czymś chwale. Dla mnie pewne rzeczy są normalne, jeśli człowiek ma więcej pieniedzy to jeździ lepszym samochodem, nosi lepsze ubrania, ale nie robie tego żeby inni mi zazdrościli, bo wiem jak to jest z tej drugiej strony. Tutaj jestem anonimowa i moge się wygadać, wiec prosze o pomoc, bo chcialabym w końcu coś zmienić, a wiem, że problem leży gdzieś we mnie tylko nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...