Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co zrobić w przypadku wahań nastroju?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Mam takie dziwne zachowania swojego organizmu. Zmiany nastroju. Objawia się to tym, że najczęściej wygląda to jak depresja (w 2006 leczyłem depresje więc mniej więcej wiem czym się objawia), w tym czasie brak kontaktu z ludźmi tzn unikam kontaktu z ludźmi, w pracy rzadko się odzywam brak skupienia na pracy, najchętniej poszedłbym do domu i sie położył do łózka. Znalazłem na to lekką pomoc silna herbata Yerba MAte podnosi czasami mój nastrój , ale wtedy jest jeszcze gorzej ze skupieniem uwagi na pracy. Mam ochotę dużo rozmawiać robić różne rzeczy i też całkowity brak skupienia nad tym czym powinienem się zająć. Kiedyś mi pewna osoba powiedziała że widzi u mnie objawy borderline, ale byłem w związku z tym u jednego specjalisty, który wykluczył ta choroba motywując to tym że osoby o tej osobowości nie kończą studiów itd. A ja skoczyłem politechnikę śląska kierunek informatyka. Jestem osobą ambitną i to też powoduje że często wpadam w nastrój taki że nic się nie chce, ciągle wydaje mi się że nic nie umiem czasami bardzo nisko oceniam swoja osobowość często mi się wydaje że inni ludzie też mnie tak postrzegają. Często jak zbliża się urlop czy jakieś wydarzenia które jest miłe ciekawe stan zmienia się na takie że życie jest super i po prostu ma się ochotę na wszystko. Nie wiem co z tym robić bo jestem strasznie zmęczony tymi skokami nastroju. Lekarzami jest zawiedziony no bo skoro diagnoza była że nic mi nie ma no to gdzie się udać jak zdiagnozować co się dzieje w mojej głowie. Dziękuję za jakakolwiek rada

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...