Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wrócić do byłej dziewczyny?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Mam problem ... polega on na relacjach z moją byłą dziewczyną . Zacznę od początku , W tamtym roku związałem się z dziewczyną , było dobrze, układało się . Lecz po 3 tygodniach , w momencie kiedy moja znajoma dowiedziała się że związałem się z inną chciała zniszczyć mój związek , z takiego powodu że ona chciała się ze mną związać ... dlatego chciała zniszczyć mój trwający już związek , napisała do mojej jeszcze wtedy dziewczyny , lecz została spławiona przez moją na tamtą chwilę dziewczynę . W czasie trwania związku , utrzymywałem kontakt z moją przyjaciółką ( inna , 3 dziewczyna ) rozmawialiśmy o tym co u nas , jak nam się układa z naszymi partnerami i wgl ; ale również ta dziewczyna która chciała zniszczyć mój związek dopominała się o to że chce żebyśmy utrzymywali relację przyjacielskie ... w związku układało się mi dobrze , wiadomo że kłóciliśmy się co jakiś czas, niekiedy bywało tak że raz na tydzień pokłóciliśmy się o naprawdę mało znaczącą sprawę w tym roku ... bodajże w lutym .... wymieniłem się z dziewczyną hasłami do swojego portalu na facebooku .... ; no tak , niestety :( wiem , zdaje sobie sprawę że pokazaliśmy sobie nawzajem .... mały brak zaufania :( ale tego roku .... w kwietniu , pokłóciłem się dość ostro z dziewczyną , a jakimś cudem tego samego dnia napisała do mnie ta dziewczyna właśnie ... i tego dnia już nie wytrzymałem i się jej wygadałem co leży mi na sercu , a moja dziewczyna przeczytała wszystko na moim facebooku i była dodatkowa kłótnia jakoś wszystko sobie wyjaśniliśmy , poukładaliśmy ale.... w czerwcu .... zerwała ze mną ..11 czerwca . Dowiedziałem się również że dziewczyna która chciała rozwalić nasz związek ..... założyła fikcyjne konto na facebooku i pisała z moją ex .... i napisała jej w prost że jej działanie miało polegać na zniszczeniu naszego związku . I dodatkowo wyzywała ją jaka moja ex była dla mnie nie dobra i wgl ( to była opinia tej dziewczyny , a nie moja którą mogła sobie wydedukować z moich rozmów z nią ) od tamtej pory starałem się o nią przez miesiąc , prosząc o to żeby dała mi szansę .... ostatnią . później przestałem to robić i nie robię aż do teraz ale.... moja ex chciała żebyśmy zostali przyjaciółmi po rozstaniu i upomina się o to żebyśmy utrzymywali kontakt ale szczerze mówiąc ... źle się czuje z nią w relacjach przyjacielskich , czasami rozmawiamy o tym że chciałbym żeby dała mi i nam ostatnią szansę i wgl ; jej przeszkadzało w naszym związku że .... utrzymuje kontakt z tą dziewczyną ale też to że do przyjaciółki pisałem o naszym związku . A teraz ani z jedną ani z drugą dziewczyną nie utrzymuje kontaktu . Moja ex nie chce się ze mną spotykać teraz ale na takiej zasadzie że nie chce żebym do niej przyjeżdżał , ale sama proponuje mi spotkania gdzieś w mieście które jest niedaleko nas . Ale też ostatnio zaproponowała mi to czy nie pójdę z nią jako osoba towarzysząca na pewne przyjęcie . Proszę o pomoc , o radę w jaki sposób powinienem postąpić wobec swojej byłej partnerki, nadal coś do niej czuje , brakuje mi jej , ale ona też powiedziała mi że za mną tęskni Jeśli mogę prosić to proszę nie pisać o tym że ja potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej ( ja już o tym zostałem poinformowany przez lekarzy na tym właśnie portalu ) Zależy mi tylko na mądrej poradzie , która w jakiś sposób pomoże mi odzyskać byłą partnerkę i pomoże poukładać nasze relację na nowo (* często z nią rozmawiam o nas*) . Po prostu chciałbym znowu na nowo ułożyć sobie życie z ex dziewczyną . Bardzo proszę o pomoc Z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza

Nie uważam, abyś potrzebował pomocy terapeutycznej. Wnioskuję, że jesteś młodym mężczyzną, trochę pogubionym w relacjach z kobietami, ale to nie jest od razu powód do terapii. Możliwe, że potrzebujesz jakiejś konsultacji, ale to wszystko. Uwikłałeś się w dziwne relacje z poprzednią partnerką, narażając na szwank swój aktualny związek. W tle pojawiła się też jakaś inna przyjaciółka. Być może dziewczyna rzeczywiście poczuła się zagrożona ze strony innych kobiet, a przeczytawszy jeszcze Twoje rozmowy na FB z przyjaciółką czy też eks partnerką, straciła całkiem do Ciebie zaufanie i postanowiła zakończyć związek. Pytasz, jak wrócić do byłej dziewczyny? Pytanie, czy ona chce, abyś do niej wrócił? Owszem, mówi, że za Tobą tęskni, proponuje spotkania na mieście, ale możliwe, że jest to tylko prowokowanie sytuacji, by mieć wgląd w to, co dzieje się w Twoim życiu. Żadne z Was nie potrafi dojrzale zakończyć tej relacji. Nie wiem, co jest między Wami. Czy zależy Wam na sobie, czy tylko gdzieś pobłądziliście i potrzebujecie czasu, by od nowa wszystko poukładać, czy to jest tylko taka gra w kotka i myszkę. Nie powiem Ci, co masz robić - czy starać się o dziewczynę, czy odpuścić. Jest wiele niewiadomych, na które trudno znaleźć odpowiedź. Jeśli chcesz wiedzieć, co robić dalej, spotkaj się z byłą partnerką na neutralnym gruncie, szczerze porozmawiajcie o swoich oczekiwaniach i potrzebach i rozważcie oboje, co dalej. Zastanów się też na zredukowaniu liczny "przyjaciółek", które wtajemniczasz w swoje życie osobiste. Niekoniecznie będzie to służyć Twojemu związkowi - taka rada na przyszłość. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...