Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy warto być z osobą nadużywającą alkoholu i narkotyków?


Gość f...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem od czego zacząć.. Rok temu zaczęłam spotykać się z pewnym facetem. Ale niestety pochodzi z patologicznej rodziny. Jego Ojciec jest alkoholikiem a o jego matce wiem nie wiele bo praktycznie wcale nie ma jej w domu. Ja pochodzę z normalnego domu z obojgiem rodziców, w moim domu nigdy nie było przesady z alkoholem. Sama też nie pije i nie pale. Ale on to zupełnie inna bajka, Alkohol, Marihuana, jakieś tabletki... ( chyba dopalacze nie wiem nie obracam się w tym środowisku) Niby od paru dni tego nie robi żeby pokazać mi, że mu na mnie zależy i że każdy może się zmienić. Napisałam rok temu ponieważ juz rok temu próbowałam dać mu szanse i spróbować żyć z nim w związku ale nie dałam rady. teraz ponownie ze sobą piszemy i się spotykamy ale trzymam go na dystans. Czuje, że z dnia na dzien znaczy dla mnie coraz więcej. Gdy spędzamy razem czas to jest w porządku ale gdy tylko przypomnę sobie co jeszcze niedawno robił to czuje do niego wstręt.. Zawsze stronie od takich ludzi i takiego towarzystwa ale z nim nie potrafie. Coś mnie do niego ciągnie ale nie wiem czy jest sens to ciągnąć skoro nie potrafie mu zaufać i zapomnieć przeszłości bo mam wrażenie ze nawet jesli ten związek by przetrwał to po paru latach dalej czułabym do niego obrzydzenie związane z chociażby tym w jakim towarzystwie się obracał/obraca i tym co robił... Teraz nie chce robić niczego na własną rękę i ufać tylko sobie dlatego sięgam po poradę tutaj bo jestem kompletnie rozbita emocjonalnie. Potrzebuje porady kogoś kto oceni sprawe na chłodno. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie warto. Uciekaj od tego tosycznego zauroczenia,jak najszybciej. To się może skończyć tylko źle. Cpun i alkoholik,to dramat. Taki ktoś się nie zmieni,choć może poudawac,że jest inaczej. Tak cię zmanipuluje,że niczym się obejrzysz,zmarnuje ci kawał życia,a blizny po nim,nigdy mogą się nie zagoic.
Po co ci to potrzebne.? Co cię ciągnie do patologii.? Pamiętaj,że miloscia,nie da się nikogo z niczego uleczyc,tym bardziej z uzależnienia,czy złego stylu życiu. Nie brnij w to dalej,bo może się okazać ,że jest za późno,żeby się wycofać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...