Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Gdzie w Łodzi przyjmuje katolicki lekarz psychiatra?


Gość c...m

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdziesz i zapytasz. Nie jest istotne wyznanie lekarza,bo on nie rozwiazuje twoich problemów duchowych,tylko przepisuje leki na objawy. Jeśli stwierdzi,że nie wymagasz leczenia, tylko terapii,to da ci skierowanie i tam dopiero będziesz mógł się wygadac,a terapeuta pomoże ci rozwiązaćtwoje problemy.

Odnośnik do komentarza
Gość Vocoder223344

niekoniecznie. ja miałem do czynienia z lekarzem który po chamsku dosrywał jak mówiłem o swojej wierze w Boga i jawnie nabijał się z niej. skończyło się na zerwaniu "współpracy" z tą panią kiedy zaczęła wmawiać mi że moja religijność to urojenia. owszem miewam urojenia w tej kwestii ale lekarz nie jest od poniewierania pacjentem i nabijania się z tego co mówi tylko od leczenia. Adamie wcale Ci się nie dziwię, że szukasz katolickiego psychiatry. on na pewno będzie miał w tej kwestii zdrowsze podejście do Ciebie niż psychiatra marksistowski. życzę udanych poszukiwań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twoj stan psychiczny jest niewłaściwy z powodu problemów duchowych, radzilabym zamiast psychiatry poszukać dobrego księdza. Moze jakąś organizacją katolicka by pomogła? Księża powinni być duchowymi przewodnikami wierzących, więc jeśli trafisz na właściwego, kompetentnego człowieka to pomoże Ci odnaleźć się w Twojej relacji z Bogiem. Właściwa relacja z Bogiem jest natomiast niczym najlepsze lekarstwo. Nie ma nic mocniejszego niż Boża moc, w końcu On jest Panem całego swiata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...