Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

wysyp pryszczy


Gość Zalamana0307

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zalamana0307

Heej wszystkim. Nie mam pojęcia czy taki "problem" nadaje się na forum, wydaje mi się, ze nie, ale pomyslalam ze spróbuje bo to jedyne forum, z którym miałam styczność.
Jak jest w tytule chodzi tu o wysyp pryszczy. Mam 18 lat i za soba 2 kuracje izotekiem.. Pamiętam jak rok temu w wakacje meczylam się z tym gownem, a w te moja twarz była idealna..No ale niestety z moim szczęściem w życiu mogłam się domyślić, ze przed sama szkołą będzie porażka.. Pocieszam sie, ze to nie nawrot tylko...trochę wstyd się przyznać ale tydzień siedziałam w domu i całkowicie zaniedbalam pielęgnację..Mam może 3 takie duze, typowe pryszcze, reszta(szczególnie na czole, ale nie tylko) to takie białe punkciki wielkości wagrow, które po wycisnieciu pękają. Niestety potem zostaje zaczerwienienie a czasem robi się od nowa i od nowa.. Z nosa juz mi prawie zeszlo, a dziś obudzilam się z masakra na czole(a pryszcze na czole to naprawde coś nowego bo od kiedy pamiętam miałam raczej na policzkach).. Posmarowalam to tormentiolem, ale nie wiem czy to cos da..Macie jakies sposoby na takie krostki? Nawilzac czolo?Bardzo proszę o pomoc muszę się tego pozbyć w tydzień..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...