Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Boje sie kochać


Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od początku kilka lat temu przeżyłam bardzo przykre sytuację z facetami z jednym byłam dwa lata, wiadomo na początku było ładnie pieknie, a później zaczęło się od przemocy psychicznej gdzie wmówił mi że jestem najgorsza szmata z tego przeszlo do przemocy fizycznej czyli bicie szarpanie itp.. Ehh te uczucia nawet już wygasły ale bałam się z nim zerwać notorycznie mnie zdradzał a ja jak głupia wierzyłam że on sie zmieni kiedy w końcu wyzalilam sie mojej przyjaciółce po prostu już nie dawałam rady dzięki niej tak naprawdę zakończyło sie to moje piekło.. Nagle odezwał sie do mnie mój znajomy z którym dawno straciłam kontakt spotykaliśmy sie dał mi nadzieję czułam się szczęśliwa po kilku miesiącach zostaliśmy parą a gdy tylko to się wydarzyło zaczął mnie olewać ciągle nie ma czasu aż w koncu całkowicie przestał pisać a na portalu społecznościowym jakaś dziewczyna dodała z nim zdj z napisem " Mój najważniejszy " Jak się domyślacie byłam załamana bo naprawdę coś do niego czułam.. Nawet nie umial mi powiedzieć że to koniec czy coś w tym stylu.. Teraz w moim życiu pojawił się facet który starał się o mnie jak żaden inny w sumie nadal się stara tylko jest problem.. Boje sie.. Boje sie że mnie zrani jak tamci, że mnie zrani to jest straszne i nawet nie wiem jak sobie z tym poradzić jestem zbyt wrażliwym człowiekiem zależy mi na nim ale czuje strach że potraktuje mnie tak jak inni.. Czy to normalne że sie tak bardzo boje? Powinnam dać mu szanse?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...