Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Przemoc psychiczna i fizyczna


Gość Paulina  20l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina  20l

Witam nam 20 lat. Uczę się i pracuję. Mieszkam w małej wsi. Nie radzę sobie z pewnym problem, który ciągnie się odkąd pamiętam. Jestem trzy lata po próbie samobójczej, często miewam takie myśli które są spowodowane tym iż mój ojciec stosuje wobec mnie przemoc psychiczna i fizyczną. Moje relacje nigdy nie były z nim dobre. Zdradzał mamę bił mnie bo stawalam jako jedyna w jej obronie. Często poniza mnie dochodzi nieraz do rekoczynow. Mama nie pomaga mi staje po jego stronie z racji ze jest psychicznie od niego uzależniona boi się ze go straci. Czuje się dzieki temu nie potrzebna, że jestem nikim. Od roku jestem z chłopakiem był kilka korotnie świadkiem tego jak ojciec nawet przy nim mnie ponizał. Chce mi pomóc żebym zamieszkała z nim, chciałabym tego ale boje się strasznie. Mam 20 lat a boje się jak małe dziecko ze gdy do tego dojdzie ojciec mnie pobije albo będzie się znęcał nademna psychicznie a wstydzę się tego, nie chcę by ktokolwiek był tego swiatkiem. Boje się i nie potrafię samą podejmować ważnych decyzji za każdym razem myślę o tym jaka będzie reakcja rodziców. Nie potrafie sobie z tym radzić boje sie ze kiedyś znów coś sobie zrobię albo uciekne tak by nikt mnie nie znalazł gdzieś gdzie nikt zupelnie mnie nie zna i zacznężyć na nowo. Wstydzę się chodzić do pracy cala podrapana albo posiniaczona nie chcę się cały czas tłumaczyć i kłamać że to zwykły wypadek ale boje Sie coś coś tym zrobić potrzebuje pomocy by ktoś doradzil mi co mam z tym wszytkim zrobić bo czuje ze przestaje dawać sobie z tym radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...