Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak sobie pomóc?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa.Od jakiegoś czasu zmagam się z problemem wstawiania rano a dokładnie chodzi o brak chęci,sił oraz obolałe ciało.Nie mam ochoty wstawać rano do pracy,na nic nie mam ochoty,chęci chyba że chodzi o jedzenie... Miałem problemy z zasypianiem po sytuacji kiedy znalazłem ojca na sznurku,tydzień po zdarzeniu zerwała ze mną dziewczyna.Staram się jakoś trzymać ale ogólnie rzecz biorąc zawsze musiałem radzić sobie sam z problemami ze strony emocjonalnej,zdarzało się być poniżanym (tym gorszym),bitym czasem w domu a policja po przyjeździe mnie wyśmiewała - wystarczy że ojciec zrobił ładne oczy i powiedział coś na mój temat np że mam problem z pracowaniem i kazali się do roboty wziąć ... Od zawsze tu się czuje jak czarna owca.Ojciec też pił a ja brałem przykład z góry,ja już rzadko zaglądam do butelki ale problem psych został i chciałbym go rozwiązać.Aktualnie w nocy śpię ale co z tego jak rano ze mną jest totalna tragedia... Kilkakrotnie myślałem o samobójstwie - kilka razy próbowałem.Problem mam od kilku lat.Uważam też że tu gdzie mieszkam duszę się i brakuje mi sposobności do rozłożenia skrzydeł ale z drugiej strony nie mam możliwości wyrwania się stad ponieważ fala obowiązków po ojcu spadła również na mnie i nie chciałbym rodziny zostawić jak egoista.Co mam robić i gdzie się udać? Nie mam już sił ... Miałem problemy nie tylko z alkoholem ale innymi rzeczami aczkolwiek mam bardzo silną wole i potrafie sobie z tym radzic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...