Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego związki z mężczyznami nie wychodzą?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, 2 lata temu byłam świadkową na ślubie (byłam tam z chłopakiem) i świadek, brat koleżanki, której świadkowałam pocałował mnie i zobaczył mnie wtedy mój chłopak. Przez to się rozstaliśmy. Potem zaczął ten świadek się do mnie odzywać sms i przez internet ( zapomniałam powiedzieć, że on siedzi za granicą). Jednak cały czas mamy jakiś kontakt. Kilka razy dawałam już sobie z nim spokój, a jak ja już zapominałam o nim to on nagle zaczynał się odzywać i ja znów robiłam sobie nadzieji, że coś z tego może być. Spaliśmy ze sobą kilka razy :( ( jest to mój pierwszy mężczyzna z którym spałam), cały czas myślałam że coś z tego będzie, że on mnie pokocha. I ostatnio znów była sytuacja , że się odezwał i pojechałam do niego, miało być miło. I tak było spędziliśmy ze sobą noc i mieliśmy spędzić cały weekend jednak kolega i siostra się odezwali i on nie wiedział jak się zachować, nie wiedział czy ich zaprociś jak ja jestem (bo to kuzynka zarz by rozgadała, że byłam a kojarzy mnie z wesela), a z drugiej strony nie wiedział jak mi powiedzieć, że powinnam pojechać. Ja wstałam i się spakowałam i wyszłam z mieszkania. Wiem, że coś do niego czuje, ale on nie wie co czuje, napisał mi że seks jest fajny ale nie wie co czuje. Teraz chce żebym do niego poleciała... Nie wiem co robic, chciałabym z nim być... Nie wem co myśleć o tym wszystkim i jak działać. zaczynam się zastanawiać co ze mną nie tak, że mi nie wychodzi z facetami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...