Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy sesje psychoterapeutyczne mi pomogą?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 25 lat od tamtego roku od lipca choruje na zaburzenia lękowe tak stwierdził psychiatra po tym jak wszystkie badania wyniki były dobre. Objawy przy tym były straszne miałam kolatania serca, zawroty głowy, byłam taka zakręcona czułam się jak bym była pijana,do tego jak bym przechodziła wylew lub, zawał serca w klatce mnie strasznie piekło,zalewajace poty uderzenie gorąca to było coś strasznego. Miałam wrażenie że mdleje pogotowie przyjeżdżało ja pół tomna oni zrobi wszystkie badania ciśnienie tętno serce wyniki 100% nigdy nie potrafiłam tego zrozumieć jak można być zdrowym a mieć takie objawy :( leczylam się tylko farmakologiczne brałam tabletki od. Sierpnia tamtego roku do lutego tego roku odstawilam lek sama bo już się dobrze czułam i. Stwierdziłam że jest mi już to nie potrzebne. To był błąd ponieważ przechodzę przez to samo już od. 3 tyg nawrót choroby. Teraz w piątek mam pierwsza sesje psychoterapię czy takie sesje mi pomogą?? Dodam że nie byłam. Jeszcze u psychiatry wizyty mam za tydzień proszę mi powiedzieć czy te leki które brałam wcześniej mogę je zaczac brać na nowo do czasu aż spotkam się z psychiatra?? Martwię się o. Swoje życie mam. Wrażenie że umieram :(:( Pomocy!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...