Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Szef z pracy zrobił się dla mnie niemiły ,o co mu chodzi?:(


Gość Qeqea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pracuje w tej firmie ponad tydzień, zajmuje się montażem,takie tam zajęcie głównie na tym dziale pracują faceci..Na początku był miły, uśmiechał się ,ja pracowałam,zawsze na swoim stanowisku. Jedynie jak potrzebowałam pójść do ubikacji to szlam.Z początkiem wszyscy mnie chwalili bo mialam wysoką normę jak na początek. Potem norma mi spadła bo nie dam rady zapieprzac jak inni którzy mają 20 lat praktyki.. Ten szef od kilku dni jakiś niemiły się zrobił..Mam okres próbny, więc logiczne że jeszcze nie mam takiej precyzji.. Zrobił sie oschły w stosunku do mnie jak się wkurzyłam to podniosłam na niego głos i nagle zrobił się miły a potem zapytał czy przyjdę jutro z uśmiechem na twarzy,.. Następnego dnia przyszłam i znów jakieś spięcie nastało między nami.. Mógłby być zły jakbym się obijała chodziła na plotki czy nie pracowała . A ja jestem dość nieśmiała i daje sobą pomiatać.. Wczoraj pracowałam z jednym kolegą z pracy i trochę gadaliśmy on mi pokazywał co i jak mam robić.. Zawsze się szefa pytałam ale z racji że jakiś sceptycznie nastawiony do mnie to go unikam jak ognia i traktuje jak powietrze. Dziś znowu idę i aż mam ściśnięte gardło i jestem pełna obaw. Jak mam zacząć z Nim rozmowę,żeby zapytać o co mu chodzi? Dlaczego ten szef jest taki chamski w stosunku do mnie? Powie mi ktoś o co MOZE mu chodzic? : Skąd to zachowanie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...