Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nerwowy, zazdrosny partner. Co robić?


Gość Zalamana26latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zalamana26latka

Mam 26 lat, partnera sporo od siebie starszego. Mieszkamy razem. No i było między nami bardzo dobrze, nie czuło się tej różnicy wieku. Ale partner się zmienił, zmienił się jego stosunek do mnie. Czepia się mnie o wszystko. Ze powinnam zdobyć wyższe wykształcenie (jestem po policealnej, z zawodu higienistka stomatologiczna). Wcześniej nie przeszkadzało mu to. Jest zazdrosny. Wystarczy, ze jakiś facet spojrzy na mnie czy o coś zapyta, a on od razu się rzuca. Raz musiałam poprosić znajomego o podwiezienie do lekarza, to później zrobil mi mega awanturę. Najlepiej, żebym nie zakładała na siebie spodniczek czy sukienek, bo wtedy zaczyna swoje gadki. Jak gdzieś wychodzę, to chce wiedzieć z kim, po co i gdzie, a najlepiej, żebym w ogóle nie wychodziła. Ostatnio był na spotkaniu z kolegami, wrócił mocno pijany. Awanturę zrobił mi o byle pierdołe, już nawet bie wiem dokładnie, o co poszło. Wrzeszczal, zaczął mnie szarpać. Nie, nie uderzył mnie, ale wtedy pierwszy raz bałam się go dosłownie. Na drugi dzień mnie przepraszał, ze to przez to, ze za dużo wypił. Codziennie się kłócimy. Nie wiem, czego się mam spodziewać. Robię powoli to, co on chce, bo się boje, ze w końcu coś gorszego się stanie. Problem w tym, ze jestem w ciąży. Partner o tym nie wie, a ja nie wiem, czy i jak mu o tym powiedzieć, nie nie mam pojęcia, jak zareaguje. Zmienił się, nie wiem, czemu. Koleżanka każe mi zwiewać od niego i zakończyć związek z nim raz na zawsze. Bo w końcu zrobi coś mnie albo później dziecku. Ja tez boje się go coraz bardziej. Co powinnam zrobić? Próbować coś naprawiać czy odejść? Co z ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...