Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Usg bioderek u niemowlaka Warszawa


Gość tendera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mamy maluchów,

chciałam zapytać, czy wasze dzieci miały robione usg bioderek? Byłam z synkiem (10 tyg) wczoraj na 1 wizycie u ortopedy - zbadał go i powiedział, że wszystko ok, a w związku z tym nie ma potrzeby kierowania synka na usg.. Teraz się zastanawiam, czy nie pójść prywatnie, bo poczytałam sobie, że istnieje możliwość nie wykrycia pewnych wad poprzez jedynie przeprowadzenie badania. Jak było u was? Bo nie wiem, czy się martwić i zapisać małego jakoś prywatnie (bo inaczej potrzebne jest skierowanie), czy dać sobie spokój??

Odnośnik do komentarza

Na stronie jest opisane jak takie badanie wygląda:

https://depilacjalaserem.info.pl/co-to-sa-badania-preluksacyjne/

Na początku lekarz wykona badanie ortopedyczne. Następnie wykonywane jest badanie usg. Oba badania są całkowicie bezpieczne oraz bezbolesne tak wiec nie musisz się obawiać o maluszka. Nie powinno się również z tych badań rezygnować bo są one bardzo wazne dla rozwoju dziecka. 

Pozwalają stwierdzić ewentualne wady oraz wprowadzić odpowiednie leczenie. 

Odnośnik do komentarza

Załatwiałam to w Wawie, właśnie w Multimedzie. Nie wiem, czy w tym samym oddziale, ale fakt faktem, że zostało to załatwione profesjonalnie. Po pierwsze nie musieliśmy długo czekać na wizytę - jakoś po kilku dniach wszystko było już załatwione. Dalej - sprzęt super, wizyta na godzinę, nie musiałam czekać godzinami z małym dzieckiem na korytarzu. Od razu ocena sytuacji i zalecenia. Tak to właśnie powinno się odbywać - jeśli jesteście z Wawy lub z okolicy to polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...