Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak sie pogodzic z samotnoscia?


Gość Damian87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian87

Witam jestem niespelna 32letnim mezczyzna,kawalerem urody przecietnej szczuplym szatynem bez nalogow.Mieszkam z rodzicami i bratem ,przez wiele lat nie przeszkadzala mi samotnosc.Odkad brat zostal ojcem i zalozyl rodzine sytuacja wyglada zupelnie odwrotnie.Przez kilka lat probuje znalezc milosc bezskutecznie.Chcialbym miec zone i dzieciaki. Nic nie wyszlo z tych planow.Staram sie miec prace zawsze jakas kase,zrobilem niedawno prawo jazdy staram sie byc atrakcyjniejszy dobrze sie ubrac i byc czysty a mimo to szybko konczy sie wszystko.Zawsze sa przeszkody a glownie to niesmialosc i to ze nie trafiam na charakter kobiety.Moze tez moja przypadlosc ktora to utrudnia bo mam osobowosc schizotypowa f21 stad czasem dziwactwa.Ja juz nie wierze ze kobieta mnie pokocha i zechce byc ze mna.Ja tylko sie mecze a nie oszukujmy sie nie mam 20lat i juz za pozno na wiele. jest to moja najwieksza zyciowa porazka i kiedy patrze na rodzine kumpli lzy same sie cisna bo wiem jak pragne byc ojcem.Czy sa szanse aby jakas psychoterapia osiagnac stan pogodzenia sie z samotnoscia.Nie chce meczyc sie cierpiac ze cos bym chcial co jest nierealbe i niemozliwe dla mnie pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...