Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak porozumieć się z rodzicami?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem mam wrażenie, że moi rodzice wtrącają sie w moje życie. Ciężko mi zapomnieć o moim byłym chłopaku byliśmy razem miesiąc. Moja mama podczas kłótni zadzwoniła do niego i powiedziała że ja nie mam odwagi zerwać tej znajimości bo jest za stary dla mnie. A ja wtedy stałam jak wryta i nie potrafiłam nic zrobić Wczoraj z koleżanką byłyśmy w kinie a później poszłyśmy do rynku. Jak wróciłyśmy to mama czekała w oknie (godz 01:30) Twierdziła że spać nie mogła bo za gorąco było. Mówiła że mogłyśmy zadzwonić o której przyjedziemy i że po filmie gdzieś idziemy. A ja jej na to że nie wiedziałyśmy dokładnie o której wrócimy i że po filmie gdzieś idziemy. Mówiłam jej też a jakbym kiedyś stwierdziła że gdzieś jade i bym nie mówiła kiedy wróce. A ona na to że jeżeli z nimi mieszkam to musze im mówić dokąd jade i o której przyjade. Bo jakby mi sie coś stało i policja by przyjechała i by sie zapytali gdzie jestem a ridzice by nie wiedzieli to by ich ukarali. Dziwne to wszystko. To prędzej u nastolatka by było. Źle mi z tym wszystkim. Nie potrafie z mamą rozmawiać tak na luzie. Wydaje mi sie że skoro mam 27 lat to moge wychodzić kiedy chce. Mam jeszcze takie pytanie. Czy będąc miesiąc razem po miesiącu może sie wypalić uczucie pomiedzy dwójka osób?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...