Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak odzyskać byłą dziewczynę?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . W jaki sposób mogę odzyskać swoją byłą? Półtorej miesiąca temu zerwała ze mną dziewczyna, dlatego że powiedziała że mnie nie kocha, pomimo że deklarowała że kocha mnie na poziomie --- trochę . Wcześniej do naszego związku mieszała się moja znajoma ,w taki sposób że : na początku mojego związku chciała rozbić mój związek , ponieważ ona rozstała się ze swoim chłopakiem a ona chciała być ze mną . W późniejszym czasie urwałem kontakt z tą znajomą , ale jeszcze później okazało się że ona założyła fikcyjne konto na facebook'u i poprzez to konto pisała z moją ex , pytając o nasze wewnętrzne sprawy / relacje między nami w związku . Dzień przed zerwaniem przez moją ex , zapytałem ją właśnie o jej uczucia do mnie , ponieważ w maju/czerwcu deklarowała że kocha mnie na poziomie ----trochę . Ona po zerwaniu powiedziała o co ma do mnie żal , np. o to że upominałem się o to że ona nie ma dla mnie czasu,ponieważ ona ma obowiązki w domu i przez to mało co rozmawialiśmy czy pisaliśmy ( ponieważ ona skończyła w tym roku szkołę a ja studiuje ale jesteśmy w tym samym wieku ), ale ten powód wydaje mi się dziwny . Ale po tych 6 tygodniach kiedy ze mną zerwała ....... nadal ją kocham! Ona do mnie pisze, ja tego nie robię , nie piszę do niej . Ale w każdej rozmowie kiedy ona do mnie napisze to mówi mi że czuje się bardzo samotna i że brakuję jej bliskości. Przez co ja odbieram to jako tęsknotę wobec mnie . Wiadomo mi że moja ex nie odpisuje na wiadomości koleżanek , z jakiegoś powodu się do nich nie odzywa ,a jedyną osobą z którą ona utrzymuje kontakt jestem właśnie ja .... Boję się ,że coś złego się dzieje u niej / z nią . Boję się również że ktoś ją nastawia przeciwko mnie ( tak podpowiada mi intuicja,ale tego też nie jestem pewny ). Ona za każdym razem kiedy poprosiłem o szansę dla mnie /dla nas i po tym jak jej mówię że nadal ją kocham i chce być z nią mówiła mi że ona nie chce bo mnie nie kocha , ale kiedy zapytam ją dalej , dlaczego tak jest że mnie nie kocha to nie potrafi odpowiedzieć . Bardzo proszę o wyczerpującą odpowiedź , bardzo mi zależy na znalezieniu sposobu ,aby znów być z moją ex. Bardzo proszę Pana/Panią o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...