Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wyleczyć się z depresji?


Gość G...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ..prosze o rade bo juz jestem zrezygnowanalekarz stwierdził u mnie depresje lecze sie juz od 6-mcy niestety brak poprawy wrecz odwrotnie biore juz trzeci z kolei w tej chwili coaxil 2x po 12,5 mgbiore. od 7 tyg nadal zadnej poprWy do tej pory jakos funkcjonowałam cały czas jestem osłabiona mam zawroty glowy zdarza sie problem z równowaga i co najgorsze to zlewne poty na całym ciele czego wvzesniej nie było o prowadzeniu samochodu moge zapomnieć dodam ze na nocbiore ketrel lekarz pozwolił również z rana 0,25 xanax miało pomoc na drżenie całego ciała co sie czsami zdarza.kilka razy prosiłam o pomoc zawsze proponowano mi psychoterapie tylko jak z niej korzystav skoro prowadzenie samoch to problem a bez tego niestety w mijscu w ktorym mieszkam nie podolam dodam ze nie jrstem osobą ktora panikuje pomomo wszystkich tych dolegliwosci nie zaniedbywam zadnych obowiązkow.bardzo prosze o porade czasami zasyanawiam sie czy to wogole depresja chociaz robiłam badania i wszystko mam w normie..z gory dziekuje C lek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...