Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak wytłumaczyć mojemu chłopakowi czym jest prawdziwa miłość?


Gość Ania1801

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania1801

Ja mam 18 lat, on 20. Jesteśmy razem 1,5 roku. On co jakiś czas urządza mi taką rozmowę: mianowicie mówi, że związek z nim jest tylko na teraz, że jeszcze poznam innego, który będzie tym jedynym, że mam mu się pochwalić i że jeszcze się będzie na naszym weselu bawił.
Tego jedynego upatruje w każdym chłopaku, który powie mi cześć, a jak już pogadam z nim coś więcej to on już wyskakuje z tekstem, że może bym chciała być z tym chłopakiem, z którym aktualnie gadam. Dlatego staram się nie rozmawiać z chłopakami. Mam z nimi styczność właściwie tylko w szkole, więc jeśli już rozmawiamy to na tematy szkolne nic poza tym. Oni wiedzą, że ja mam chłopaka, ale mój chłopak uważa, że skoro nic o nas nie gadają jako o parze to pewnie o tym zapomnieli i mają mnie za singielkę.
Ja cały czas mu mówię, że kocham tylko jego i chcę być z nim do końca życia.
Rozumiem, że jego rodzicom się nie udało i są po rozwodzie (jego tata pił bardzo z resztą nadal pije), a mama ma nowego partnera, ale nie rozumiem dlaczego on twierdzi, że jego na 100% spotka to samo. Wiem, że on nie miał w domu innego wzorca miłości jak tylko "jak nie ten to inny" czego dowodem jest jego mama i on teraz pewnie twierdzi, że posiadanie dwóch partnerów w życiu to jest minimum, ale ja naprawdę go kocham i chcę być z nim do końca życia....jeszcze on twierdzi, że naprawdę mało jest takich par, że oboje są dla siebie pierwszymi partnerami.
Tak naprawdę nigdy z nim o tym szczerze nie rozmawiałam. Cały czas powtarzam mu, że go kocham, ale on gada tylko, że kiedyś znajdę lepszego, obraża się, a potem za kilka dni wraca... co ja mam zrobić żeby on zrozumiał, że chcę być z nim do końca życia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...