Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego faceci mnie unikają?


Gość Aqera

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku jak dołączyłam do pracy to uśmiechali się,oglądali a teraz czuję się jak powietrze.Dodam że jestem nieśmiała i wstydliwa.Zawsze miałam problem by się otworzyć do ludzi ,a płeć męska wywoływała u mnie ogromny stres..W pracy mimo że duzo ludzi ,to nikogo nie poznałam ,czuję się tam jak sierota, jak dziecko we mgle. Staram się być miła,ale już wszyscy zauważyli że jestem spokojna, nieśmiała i nie lubię integrować się z ludźmi . Nawet bym chciała się uśmiechać zagadać do kogoś pośmiać się jak inni, ale mam całą napięta twarz i ciało,i zawsze rozmawiam sztucznie i niepewnie.. Ostatnio na stołówce przysiadłam się do stolika, gdzie byli sami faceci to oni spojrzeli na siebie i zamilkli :( ..A ja miałam pustkę w głowie bo o czym mogłabym z nimi gadać? Nie chcę żeby ludzie czuli się ze mną niekomfortowo bo wtedy odbieram to jak bym była jakaś psychiczna.. Dlaczego ciągle tkwię w takiej stagnacji?:( Dlaczego jestem taka beznadziejna? Dlaczego teraz Ci faceci mnie zlewają?:( Czuje się okropnie

Odnośnik do komentarza

~Tomek KOB
a jak wyglądasz ?
wysoka,raczej dość zgrabna,ogólnie staram sie dbac o siebie..Nie jakaś ''wow'' ale chyba tez nie strasze..Jak sie stresuje to mam pokerową twarz i nawet nie jestem w stanie sie usmechnac tylko taka powaga...A dlaczego pytasz?

Odnośnik do komentarza

~Tomek KOB
a to juz sam nie wiem, może jesteś dla nich za ładna, choć faceci powinni sami podbijać. Widziałem nieśmiałe dziewczyny ale po jakims czasie i tak miały chłopaków.
niby jestem dość atrakcyjna a jedynie się oglądają za mną, uśmiechną czy przepuszczą w drzwiach, żaden się nigdy o mnie nie starał czy podrywal

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...