Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Moja matka to potwór


Gość Maniaal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc, bo nie mam z kim o tym porozmawiać otóż mam 25 lat mam chłopaka którego kocham i zamierzamy się pobrać głównym problemem jest to ze mój tata zmarł w wypadku gdy miałam 6 lat wspominam go dobrze i pamiętam ze bardzo mnie kochał z matką było przeciwnie problemem jest to ze nie wiem czy zaprosić matkę na ślub.. Nie chce jej w tym dniu jest psychicznie chora (schizofrenia paranoidalna) robi dziwne różne rzeczy choć przyjmuje leki zawsze mnie psychicznie dobijała nie miałam z nią miłych wspomnień i ostatnio dowiedziałam się od babci ze gdy moja ciocia szukała czegoś kiedyś z mama w jej dokumentach znalazła papiery w których było ze moja mama chorowała juz od 17 roku życia tak więc mój tata o tym nie wiedział a w szoku byłam gdy się od babci dowiedziałam ze moja mama była tak chora ze mój tata gdy się szykował do pracy mama myślała ze on ją zdradza wyzwala go i wylała pomyje na głowę i to nie był jeden jej wymysł przez co tata chciał popełnić samobójstwo lecz dziadek go wtedy go uratował.. trochę tu przeszłości lecz nie wiem czy zaprosić moja mamę na ślub mama to mama lecz mam do niej uraz i opisałam nie wszystko co robiła nie wiem czy ja zaprosić co pomyśli rodzina mojego narzeczonego jeśli jej nie zaproszenie a nie chce..

Odnośnik do komentarza
Gość BambinoxD

Praktycznie sama odpowiedzialas sobie na pytanie ze nie chcesz jej zaprosic. Jeseli nie chce to tego nje rob to nest Twoj wyjatkowy dzien i masz sie czuć komfortowo. Czy twoja mama bierze leki? Uczeszcza regularnie do lekarza?
Moze lepszym rozwiazaniem byloby poznac wczesniej rodzicow twojego meza z Twoja mama? (chyba ze sie znaja). Jezeli nie bierze lekow i sie nie leczy to lepiej nie ryzykować.
Pamietaj ze to jest Twoj wyjatkowy dzien i nie powinnas sie przejmowac tym co ludzie sobie pomyślą, to jest Twoj i tylko Twoj dzień. Ma byc wyjatkowy i niezapomniany ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...