Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak porozumieć się z partnerem?


Gość m...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem od 5 miesięcy mieszkam u chłopaka i jego rodziców na samym początku jego zachowanie wydawało mi się bardzo dziwne raz mówił że mnie kocha raa nastepnego dnia potrafił powoedzieć że nie chce ze mna juz byc a później przychodził i mnie przepraszał ... Tak sie o to martwiłam że nie dałam za wygraną i za wszelka cene chcialam sie dowiedziec prawdy okazało sie ze słyszał głosy Poszłam z nim do lekarzawspierałam go dzień w dzień dodam jeszcze ze ja sama choruje na depresje lekowa i zaburzenie osobowosci i jak to przy chorobie nie panuje czasem nad slowami lub emocjami mam problem z wydawaniem pieniedzy ... On tego nie rozumie ze jest mi z tym bardzo ciezko :c ze ja takze potrzebuje jego wsparcia kazda nasza klotnia konczy sie tym ze chce mnie pakowac i wystawic na ulice ... Ciagle mi zwraca uwage o wszystko ze zyje w innym swiecie jak zapomne cos zrobic to juz awantura :( mowi ze nie jest moim sponsorem i nie bedzie mnie on ani jego rodzina utrzymywac pracuje i mam swoje pieniadze ale on chce abym kazdy swoj zarobiony grosz oddawala jemu bo u niego mieszkam :( raz nawet zabrał mi karte do bankomatu ... Mowi mi ze ma mnie dosyc i ze mam pojsc na leczenie bo go wykanczam wiem ze moja choroba postepuje ze mna zle ale to nie moja wina lecze sie i bardzo sie staram :( a on wogole mnie nie rozumie

Odnośnik do komentarza
Gość BambinoxD

Myślę ze powinnas sie od niego wyprowadzić. Także szczera rozmowa nie zaszkodzi krzyki nic nie pomoga. Probowalas isc do lekarza moze brac jakies leki? Podstawa zwiazku jest rozmowa. Bez sensu zebys meczyla sie i ciagle stresowala tym ze jak wrocisz do domu twoje walizki beda staly za drzwiami. Rozumiem ze kochasz swojego partnera ale nie otrzymujesz od niego nalezytego wsparcia to mija sie z celem dajesz z siebie 110% a on ile? Czasami tez warto robic tak samo jak on moze wtedy zauważy ze robi zle zrob mu kiedys awanture ze o czyms zapomnial xD
Uwazam ze dobra odskocznia bylaby dla Ciebie jakas pasja moze rysunek, wyszywanie, nordic walking lub cos co lubisz?
Co do zarzadzania finansami mozesz robic sobie notaki wez zeszyt i porozpisuj na co musisz wydawac poszczegolne pieniazki np. (*za rachunki, *na zakupy *na ubrania *na dojazdy do pracy. I nie zapomnij o swoich malych przyjemnosciach) moze dzieki tej metodzie latwiej bedzie Ci zarzadzac finansami? Poogladaj takze filmiki na yt jak sprytnie zarzadzac budrzetem domowym ;-)
Przede wszystkim nie dawaj swojej karty chłopakowi jest Twoja a nie jego. Jezeli jestescie razem i chcesz zaplacic mozesz to zrobic ale tak samej mu nie dawaj badz tez niezalezna gdyz sa to Twoje pieniazki.
Powodzenia ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...