Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Orientacja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Przychodzę z męczącym mnie problemem. Mam 14 lat i obawiam się, że jestem gejem. Jako mały chłopiec czasami ubierałem się w damskie ciuszki, ale działo się to pomiędzy zabawą samochodami i układaniem klocków. Mój tata przez wiele lat pracował za granicą przez co nie było go w domu, ale mielismy bliski kontakt telefoniczny, wrocil gdy miałem 8 lat. Już od dłuższego czasu zauważam pociąg do kolegów z klasy, choc nigdy nie wyobrazalem sobie zycia w zwiazku z innym mężczyzną.Jestem w stanie podniecić się patrząc na kobietę, jednak przychodzi mi to duzo trudniej niz przy zdjeciach mężczyzn, przez co te wlasnie wybieram do masturbacji. Nigdy nie czułem się wystarczajaco mesko w swoim ciele wiec poszukiwalem wzorca meskosci, byc moze dlatego czuje pociag do mezczyzn. W szkole mialem kilka dziewczyn jednak byly nie byly to dlugie zwiazki. Od niedawna marzę o seksie z mężczyzna i doprowadzalo to do sytuacji w ktorych kradlen kuzynowi brudą bieliznę, tylko po to by poczuć jego zapach. Interesuje sie sztuką i lubię sport. Nie chcialbym byc homo by nie zawiesc rodziny.Nurtuje mnie co powinienem zrobic. Spokojnie czekac kilka lat az zakonczy cie okres dojrzewania, nie przejmowac sie, sprobowac zyc hetero, czy zaczac oswajac sie z orientacja?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...