Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

jak radzic sobie z plotkami


Rekomendowane odpowiedzi

parę dni temu przeniosłam się na inny dział w pracy ponieważ pracowałam z bardzo złośliwymi ludźmi ciągle mi dokuczali i puszczali plotki na mój temat często nie prawdziwe . myślałam ze jak się przeniosę będę mieć spokój i wszystko wróci do normy niestety tak nie jest . to jest ta sama firma i każdy każdego zna chociaż inny dział . chodzą na mój tema plotki, ze się przeniosłam bo nie dawałam sobie rade a to wcale nie prawda , bo kierownik chciał bym została . jeden mnie pytał czy to prawda ja ze to wcale nie jest prawda ze powód przeniesienia był inny . 2 plotka na mój temat ze minie było można zwrócić uwagę bo płakałam to tez do końca nie prawda .mam dość się tłumaczenie i tych pytań pracowników z nowego działu , czego się przeniosłam etc boje się ze ludzie to wszystko uwierzą i bada mnie inaczej traktować ,niż teraz . jak powinnam się zachować? odpowiadać? czy się nie tłumaczyć? ludzie są w porządku nawet jeden nawet powiedział ' najlepiej powiedzieć ze się przeniosłaś bo rady nie dawałaś " to wszytko się ciągnie za mną jedna osoba mi uprzykrza życie i gada bzdury na mój temat nawet wiem kto . to pracownica z długim stażem ma rok do emerytury . jej prędzej uwierzą niż mi chyba .no chyba nie mogą nie które osoby znieść tego przeniesienia jeden do mnie w ostatni dzień na starym dziale: ze ja to się przenoszę bo nic nie umie i jak by on był tam kierownikiem to by mnie tak zgnębił , ze bym 2 dni tylko wytrzymała

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...