Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego koleżanka mną rządzi?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc płacze non stop ponieważ moja koleżanka mną rządzi ja jestem dla niej jak córka nic mojej mamie jeszcze nie mówiłam bo się boję moja koleżanka raczej niby przyjaciółka rządzi mną nie pozwala mi się z nikim spotykać tylko z nią nie wiem Może jest zazdrosna i mogę jeździć z mamą i zawsze i mówię że nie chce mi się tak to naprawdę moja przyjaciółeczki i pozwala moi rodzice są po rozwodzie i w sobotę przyjechał mój tata ponieważ w niedzielę była komunia w sobotę był rodziny mojej też koleżanki na które moja przyjaciółka poszła też i kazała mi powiedzieć żebym ja nie pojechała do mojego taty a chciałam się z nim spotkać bo mieszka w Olsztynie Więc powiedziałam mojej mamie że czy mogę jechać ona mówi No tak i powiedziałam mojej przyjaciółce że mama mi kazała była trochę obrażona Ale pojechałam ucieszyłam się potem do mnie dzwoniła przeszkadzała mi i w niedzielę zrobiłam sobie zdjęcie z moją siostrą cioteczną właśnie tą co komu nie miała i się na mnie obraziła do teraz że mam swoją rodzinę że mam iść do nich Przykro mi się zrobiło ale non stop od czwartej klasy płaczę przez niego do teraz nie mówiłam mamie ale mam zamiar dzisiaj to powiedzieć I chcę iść do nowej szkoły bo chcę się oni uwolnić traktuje mnie jak własną córkę ta koleżanka przyjaciółeczki która tak jak mówię Nawet mi daje kary mamy nie jeść owoców i warzyw które ona nie lubi Dlatego ją też czasami kłamie i nawet jeśli ona mi zrobi krzywdę Wyzwij mnie to ja mam za to wyrzuty sumienia Proszę o pomoc już pisałam wszędzie

Odnośnik do komentarza

ta twoja przyjaciółka to jest jakaś toksyczna ona nie ma prawa ci mowic co masz robic i z kim bo wielce sie obraza to nie jest normalne . ona tobą manipuluje i chce miec nad tobą kontrole . ja bym na twoim miejscu powiedziała co mi sie nie podoba w jej zachowaniu i , ze cie to boli jak to nie poskutkuje ograniczyc kontakty. chyba nie chcesz byc niewolnicą w przyjazni?chyba lepiej być w zdrowej relacji ?

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy post jest napisany mało składnie, bez znaków interpunkcyjnych i trudno było mi cokolwiek zrozumieć. Domyślam się, że główna myśl dotyczy tego, iż koleżanka próbuje dyktować Ci, co masz robić. Po prostu chce rządzić. Jeśli tak, to trudno nazwać ją przyjaciółką. Prawdziwa przyjaźń nie jest zazdrosna, nachalna i nie ogranicza. Pozostawia przestrzeń przyjaciołom do własnej autonomii. Zastanów się, czy Twoja znajoma jest prawdziwą koleżanką i czy chcesz kontynuować tę znajomość. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...