Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Stres przed szkołą


Gość f...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie nie chcę zbytnio podawać swojego imienia dlatego proszę uszanować moją decyzję. Mam 15 lat chodzę do 2 klasy gimnazjum. Od lutego uczęszczam do psychologa z powodu nerwicy. Niestety zbytnio mi to nie pomaga. Praktycznie nie uczęszczam do szkoły mam słabe oceny. Zawsze gdy jestem w szkole lub w sklepie a nawet w autobusie wydaje mi się że za chwilę zemdleje lub wymiotuje. Zawsze rano przed szkołą boli mnie brzuchu no i po prostu boję się iść do szkoły. Czuję się coraz gorzej i nie daję sobie z tym rady. Jak sobie z tym stresem poradzić ? Czy da się tego pozbyć ?

Odnośnik do komentarza
Gość grabsa

współczuję, psycholog nie przekierował cię do psychiatry? meliska działa cuda na stres, często biorę nervomix contol jak się streuję i to mi bardzo pomga, to ziołowe tabletki, nie uzależniają i nie zamulaja, od dawna się tak stresujesz?

Odnośnik do komentarza

grabsa, to chyba racja, jak ktoś ma poważnejszy problem, to jednak fachowa porada przede wszystkim. Też czasem mam doła i biorę nervomix, ale to zwykłe sytuacje, jak wkurzający szef w pracy, czy kiepskie stopnie syna. Jednym słowem normalka, choć trzeba znaleźć sposób, i każdy ma swój, żeby ten zwykły stres nie przerodził się w większe problemy.,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...