Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wahania nastroju


Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie od zawsze mam diametralne wahania nastroju , ale ostatnimi czasy to się nasiliło. W niektórych momentach jestem wesoła i pełna życia , a zdarza się , że z niewiadomych przyczyn jestem zdenerwowana lub smutna itd. Oczywiście czasami są jakieś powody , ale częściej bez przyczyny. Potrafię siedzieć normalnie wśród ludzi, ale nagle coś mnie weźmie i uciekam tam gdzie ich nie ma. Często się nakręcam i przez co jeszcze więcej tych myśli , które powodują u mnie rozgniewane lub smutek. Chciałabym się zmienić i w końcu uwolnić się od niekontrolowanych wahań , które nie pozwalają mi funkcjonować.

Odnośnik do komentarza

Ile masz lat? Jak długo trwają u Ciebie huśtawki nastroju? Wirtualnie nie da się niczego powiedzieć na 100%, ale jeśli wahania samopoczucia są aż tak uciążliwe, że Ci przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu i tracisz radość życia, zachęcam do skonsultowania się ze specjalistą, np. psychologiem albo lekarzem psychiatrą. Taka rozmowa ze specjalistą może Ci wiele wyjaśnić. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Mam 18 lat. Wahania nastroju najczęściej pojawiają się w takich sytuacjach gdzie coś nie pójdzie po mojej myśli lub ktoś mnie do czegoś przymusza (nawet kiedy wiem , że coś wypada zrobić i nie przejmuje się tym iż ktoś o mnie źle pomyśli , a potem mam wyrzuty sumienia) albo kiedy wiem , że popełniłam błąd i zaczynam to obsesyjnie analizować czy osoba z którą jestem przestaje mnie przez to kochać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...