Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Zaburzenia lękowe, leki nie pomogły a że mną coraz gorzej


Gość Adela1022

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adela1022

Mam zaburzenia lękowe. Miesiąc temu dostałam lek przeciwdepresyjny i benzodiazwpine doraznie.

Koszmary jak mnie męczyły od miesięcy tak mnie męczą ( chyba że wezmę lek nasenny Ale nie można tak codziennie ).

Od jakiś 2 tygodni moje życie to wegetacja. Ciągle leżę, jestem zmęczona Ale nie senna. Mogę godzinami leżeć patrząc się w sciane.
Po koszmarach w nocy czuje sie wyspana fizycznir ale bardzo zmęczona psychicznie.
Ostatnio sni ni się śmierć, nawet już dwa razy tematem przewodnim było moje samobójstwo ( gdzie na codzień raczej i tym nie myślę i nigdy nie miałam skłonności ).
Moje fizyczne objawy leków prawie się nie poprawily, dalej mam leki, dalej mam objawy sercowe, skórne i psychiczne. Dodatkowo pojawiły się te stany depresyjne i całkowity zanik popędu seksualnego.

Moja psychiatra kaze dalej kontynuować kurację jeszcze z miesiąc bo może lek nie działa na mnie w pełni. Chociaż to już idzie 5 tydzień jak to biorę.. .
Psychoterapia dopiero w lipcu. A szczerze trochę ciężko tak żyć w ciągłym napięciu połączonym z brakiem sił do robienia czegokolwiek i wegetacji na łóżku.

Co mogę zrobić ? Czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...