Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Kontakty z dzieckiem


Gość Smutny55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nie dlugo sprawę o kontakty z dzieckiem jeżdżę opiekuje się nim zajmuje była partnerka mieszka z mamą jakiś czas temu miałem sprawę o alimenty parę dni przed sprawą jej matka zrobiła mi awanturę o odpowiedź na pozew powiedzialem ze nie będę z nią rozmawiał bo to nie jej dziecko i wyszedłem z mieszkania Zagrozila mi ze jak wychodzę to więcej dziecka nie zobaczę wieczorem mialem tel.od bylej mamy z grozbami ze zrobi mi piekło pozbedzie mnie praw do dziecka wyzwala mnie później było tak że na byłą z dzieckiem czekalem pod blokiem po ty wszystkim złożyłem wniosek do sadu o kontakty dodam ze nawet proponowałem u byłej partnerki siostry się spotykać z dzieckiem nie zgodziła się.Postanowiłem wynająć pokój nocleg zeby móc spędzić z synkiem w spokoju te parę godzin byla partnerka się zgodziła teraz się dużo zmieniło mogę już wchodzić do mieszkania jej matki i spotykać synkiem chciałem wycofać wniosek o kontakty że bysmy porozmawiali nie stety nie znalazła czasu na rozmowę więc będzie sprawa powiedziała że ona chcę sadownie że było ustalone zebym miał obowiązek opieki nad dzieckiem jak nie będę przestrzegał i się zajmował będzie mieć dowód zeby mi odebrać prawa rodzicielskie jest mi przykro że mnie tak postrzega przecież ja się staram zajmuje dzieckiem kocham go nie raz mi mówiła jak mówiłem że mam takie same prawa to mówiła to idz do sądu nie wiem jak z nią rozmawiać główną przyczyną konfliktu jest bylej matka

Odnośnik do komentarza

Jeśli dba Pan o syna, spotyka się z nim, spędza z nim czas, to Pana była teściowa/matka partnerki nie ma praw Pana zastraszać. Dla własnego dobra niech idzie Pan do sądu, by to sąd ustalił częstotliwość spotkań i czas, jaki będzie Pan mógł widzieć dziecko. Wówczas matka Pana byłej partnerki nie będzie mogła Pana szantażować i wygrażać Panu przez telefon. Proszę zbierać wszystkie dowody, SMS-y itd., które mogą Panu pomóc w sądzie w sprawie o ustalenie widzeń z dzieckiem. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...