Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Trudny charakter w związku


Gość Niko92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 26 lat i od prawie 2 lat jestem w związku z moją dziewczyną. Założyłem ten temat, ponieważ ostatnio nie układa nam się i chciałbym sięgnąć tutaj rady na forum, ale zacznę od początku. Tak jak pisałem, poznaliśmy się prawie 2 lata temu. Moja dziewczyna jest 5 lat młodsza ode mnie. Na początku było super. Z czasem zaczęliśmy się kłócić, jednak ostatnio tego jest za wiele. Nie wiem co się stało. Kłócimy się o bzdury,przegadujemy się, nie potrafimy dojść do porozumienia. Zrozumiałem że mam trudny charakter, jestem uparty, czasem nie odpuszczam. Moja dziewczyna ostatnio też taka jest i nie umiemy się dogadać. Powiedziała mi że na początku związku zawsze ona odpuszczała przy kłótni, przyznawała się do winy i więcej nie ma zamiaru tego robić. Nie uważam tak. Zawsze gdy byłem winny przyznałem się do winy. Jednak ostatnio jest więcej dogadywania, wyciągania pochopnych wniosków niż jakieś rozmowy. Nie wiem jak się dogadać. Oboje mamy trudne charaktery. Ciężko mi z tym, non stop kłótnie. Najgorsze jest jej przekonanie o swojej racji. Nie uznaje że ktoś ma inne zdanie, nie akceptuje tego. Nie wiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...