Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

problemy ze snem


Gość matin1

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio w nocy miewam dziwne przygody, mam problemy psychiczne, ciągly stres, budze się w nocy myśląc jakbym był nadal w śnie, czasami nie wiem czy śpię czy nadal próbuję zasnąć bardzo dziwne uczucie, czuję też lęk, myślicie ze to przez nerwice lękową??

Odnośnik do komentarza

Jest taka dolegliwość psychiczna zwana lękami nocnymi.Osoba dotknięta może w nocy krzyczeć,wstawać z łóżka,chodzić.Przyczyną są zakłócenia w fazach snu ,który jest tak głęboki,że prowadzi do takich zachowań.Lęki nocne to pojęcie medyczne.Osoba dotknięta niekoniecznie może śnić.Trzeba zadbać aby nie spała sama,pozamykać okna i drzwi.Podczas lęków nocnych osobę należy uspokoić przytulając.Dolegliwość/nie jest to choroba/ ta dotyka ludzi młodych i przechodzi samoistnie.Przyczyna nieznana.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

moje kłopoty ze spaniem były wynikiem nagromadzonego stresu. Pomogła extraspasmina i systematyczny trening na basenie, dotleniający organizm. Teraz śpię bez wspomagania, treningi zostały bo sprawiają mi przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość kalinkaa

Możesz spróbować nervomix sen. Mnie usypia szybko, tzn w opisie jest, żeby zażyć pół godziny przed snem. U mnie nieco krócej. To preparat na melisie więc bezpieczny, a że jakoś herbatki z melisą mi nie podchodzą, to takie wyjście jest dobre.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...