Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy jestem zauroczona?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i wydaje mi się, że jestem zauroczona w chłopaku z mojej klasy. Chodzimy razem do klasy od 7 lat, przez pierwsze 6 normalnie do podstawówki, ale rok temu ja, on i kilkanaście innych osób przepisaliśmy się do klasy dwujęzycznej. Nie wiem co zrobić od kilku miesięcy ciągle o nim myślę, że jakby to było gdybyśmy byli parą itd., dosyć często zdarza mi się o tym śnić. Nie wiem co zrobić, bo wiem, że nie mam u niego szans, rzadko rozmawiamy, a nawet jeśli to albo o tym co dostaliśmy ze sprawdzianu, czy mam zrobione zadanie, czy też po prostu mówimy sobie cześć. Chciałabym sobie jakoś z tym poradzić i spróbować się "uwolnić", bo boję się, że wszystko wyjdzie na jaw, a moja klasa jest bardzo nie tolerancyjna. Chodzę do psychologa z powodu innej prywatnej sprawy, ale robię to od nie dawna, więc wolałabym jeszcze nie poruszać tego tematu, chyba, że już naprawdę nie będę wiedziała co zrobić i będę już wariować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chłopak Ci się podoba, daj mu subtelne sygnały. Dlaczego przed opinią klasy wycofujesz się z być może fajnej relacji? Nie musicie być od razu parą. To może być po prostu fajna znajomość, koleżeństwo. Od tego wszystko się zaczyna. Proponuję porozmawiać na ten temat na następnym spotkaniu z psychologiem. To żaden wstyd, a rozmowa może Ci naprawdę pomóc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...