Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to nerwica?


Gość Nerwican

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu pisałam wątek odnośnie mojego panicznego strachu przed zajęta toaleta. Nie byłam wtedy w stanie tego wytrzymać. Po kilku sytuacjach, w ktorych nie miałam możliwości skorzystania zobaczyłam,że nie dzieje się nic złego i przeszło.. Myślałam,że to koniec ale przerzuciło się na coś innego..
Tym razem mam paniczny strach,że coś mi się stanie.. mam problemy z żołądkiem,więc od zawsze czasem bolał.. teraz gdy tylko czuje ból myślę,że to perforacja wrzodu..ciągle czuję klocie w sercu, ostatnio chciałam iść w nocy do szpitala,bo wmowilam sobie zawał..mam 22 lata..
Stres nie odchodzi prawie nawet na chwilę już nie mogę tego wytrzymać..jak tylko znów czuje to klocie w sercu to panicznie się boje,że coś mi się stanie..Próbuje sobie wmówić,że nawet jak poczuje się źle,to nie jestem sama i ktoś najwyższej wezwie karetkę..ale to nie pomaga..siedzę od dwóch tygodni i żyje w stresie, nie chce mi minąć,a ja czuję,że mnie to zjada..
Jak mam sobie z tym poradzić? Czuje się coraz gorzej i psychicznie i fizycznie,bo ciągle coś mnie boli..to mnie wykończy zaraz naprawdę..

Odnośnik do komentarza
Gość Asiulka500

Witaj mialam podobne objawy lekarz kierowala mnie na różne badania do kardiologa tez i wszystko bylo ok potem dostalam skierowanie di psychologa a ten umowil mnie do psychiatry meczylam sie trzy lata objawy sie zmniejszaly a teraz ustapily calkiem polecam konsultacie z psychiterapeuta pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...