Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego czuję taki ciągły smutek i przygnębienie?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mi jest, czuję taki ciągły smutek i przygnębienie. Czuję że nie potrafię wpasowac się w otoczenie czuję się gorsza.. Chodzę do 1 klasy liceum. Cierpię na kompulsywne objadanie się co prowadzi do gorszego samopoczucia u mnie.. Czasami nie mam siły by wstać i iść do tej szkoły, tak bardzo nie chce mi się ubierać malować.. I iść tam, bo będzie trzeba rozmawiać udawać szczęśliwa a już nie mam na to siły. Mam też jakieś dziwne lęki boję się.. Że sobie nie poradzę. Odczuwam dziwny strach i panikę. Najchętniej siedzialabym cały dzień w domu w pizamie w swoim łóżku... Ciągle chce mi się spać. Chociaż śpię bardzo dużo. Zasypiam też bardzo często w dzień bo nie chce mi się myśleć. Gdy śpię szybciej mija mi dzień.. Najdłużej spałam 14h.. Nie czuję szczęścia jakiegoś.. Mam obsesję, widzę siebie strasznie brzydka i gruba przez co ciągle jestem smutna. Codziennie myślę co by było gdybym popełniła samobójstwo.. Nie rozumiem w szkole mogę udawać że jest ok uśmiecham się żartuję.. A gdy wracam do domu tak jakby schodzi ta maska, nie mam energii ani siły by żyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...