Skocz do zawartości
Forum

Słabo unerwiona łechtaczka


Gość nieczuła

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieczuła

Mam 23 lata i problem z odczuwaniem przyjemności podczas seksu oralnego. Czy może być to spowodowane poprzez uszkodzenie unerwienia łechtaczki? Czy jest może jakieś inne wytłumaczenie? Można to jakoś wyleczyć ? Pieszczenie łechtaczki językiem nie wywołuje na mnie żadnego wrażenia. Jedyną reakcją jaką mam jest zwilgotnienie. Nigdy nie miałam orgazmu i wydaję mi się że jest to niemożliwe w aktualnej sytuacji gdy jestem całkowicie niewrażliwa na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek5

Droga "nieczula" łechtaczka to nie tylko ta część którą widzisz ,lecz znaczna jej część jest poza zasięgiem wzroku.Poczytaj w Internecie.Wydaje mi się że jeszcze nie jesteś rozbudzona na tyle jako kobieta i stąd te obawy.Nie martw się to na pewno przyjdzie z czasem.Rozumiem twoje obawy ,ale czy tobie jest to teraz potrzebne ,czy raczej twojemu partnerowi?Na początku przygody z seksem zawsze tak bywa aczkolwiek są pewne techniki aby się z tym uporać.

Odnośnik do komentarza
Gość nieczuła

Problem jest taki że opisana sytuacja nie odnosi się tylko do jednego partnera. Nie przejmowałabym się tym gdyby to był mój pierwszy partner. Proszę sobie wyobrazić, że Pan coś je i nie czuje smaku. Zatem odpowiedź na pytanie czy jest mi to potrzebne jest chyba oczywista. Martwię się czy kiedykolwiek nadejdzie takie rozbudzenie. Tym bardziej gdy czytam takie wypowiedzi:

"Witam , mam 39 lat , chciałabym się dowiedzieć , czy jest możliwe aby kobieta fizycznie nie była zdolna do przeżywania przyjemności z seksu. U mnie problem taki występuje od zawsze , nie wiem , co to przyjemność seksualna . Wykluczam wszelkie psychiczne aspekty niemożliwości przeżywania przyjemności seksualnej . Mam wrażenie , że "ta" część mojego ciała jest niewrażliwa na żadne bodźce . "

Odnośnik do komentarza
Gość Wojtek5

Nieczula ,ależ zapewnam cię że na pewno twoje obawy są bezpodstawne.Jeśli możesz poczekać na moją odpowiedź do soboty to wejdź wtedy na mój priv.i wszystko Ci dokładnie odpowiem.Do tego czasu niestety nie będę mógł być na forum.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...